Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

To normalne, że po wymianie karty SIM usługa "Konto ważne rok" została wyłaczona?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

To normalne, że po wymianie karty SIM usługa "Konto ważne rok" została wyłaczona?

Siema. Jakiś czas temu musiałem wymienić karte SIM, ponieważ była stara; nie obsługiwała LTE i nie można było z niej wyłamać nano-SIM. Pani w salonie zrobiła duplikat i nie poinformowała mnie o jakichkolwiek zmianach w usługach. Miałem włączone "Konto ważne rok", a jak sprawdziłem kodem *124*# stan konta, to miałem jedynie 30 dni, a wiem, że przed wymianą miałem więcej dni, coś około 100-kilku. Tak powinno być?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

To normalne, że po wymianie karty SIM usługa "Konto ważne rok" została wyłaczona?

Nigdzie w regulaminie usługi nie ma takiego zastrzeżenia o skróceniu ważności konta. Rozumiem, że nie było robionej żadnej zmiany taryfy?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

To normalne, że po wymianie karty SIM usługa "Konto ważne rok" została wyłaczona?


nie było robionej żadnej zmiany taryfy?

 Nie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

To normalne, że po wymianie karty SIM usługa "Konto ważne rok" została wyłaczona?

To składaj reklamację. Wymiana SIM nie ma nic wspólnego ze z KWR.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

To normalne, że po wymianie karty SIM usługa "Konto ważne rok" została wyłaczona?

@Katani1 zadzwon na infolinie https://www.orange.pl/view/kontakt i zglos reklamacje powinni Ci przywrocic waznosc konta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

To normalne, że po wymianie karty SIM usługa "Konto ważne rok" została wyłaczona?

Nie prościej sobie włączyć kolejny raz promocję? to raptem kilka złotych. Dzwonienie na infolinię potrafi więcej kosztować a na czacie bywa różnie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

To normalne, że po wymianie karty SIM usługa "Konto ważne rok" została wyłaczona?

No właśnie włączyłem, bo nie chce mi się z nimi szarpać za te 6 zł xD