Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na wszystko"

Anonim

Nie dotyczy

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na internet"


@Windowv2napisał(-a)

A ja myślę że to zrobią wtedy kiedy ludzie zapomną czyli gdzieś koniec czerwca - Lipec, sierpień

A No limit  za 25 zł usuną w Październiku - Grudniu 


Czarny scenariusz aplikujesz, likwidacja RWK nie spowoduje odpływu klientów, ale bez limitu za 25 zł, zniechęci tych z długim stażem, taki ruch to prawie jak likwidacja prepaid  Orange, raczej tego nie przeprowadzą, choć mogę się mylić 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na internet"


@Anonimnapisał(-a)

@Windowv2napisał(-a)

A ja myślę że to zrobią wtedy kiedy ludzie zapomną czyli gdzieś koniec czerwca - Lipec, sierpień

A No limit  za 25 zł usuną w Październiku - Grudniu 


Czarny scenariusz aplikujesz, likwidacja RWK nie spowoduje odpływu klientów, ale bez limitu za 25 zł, zniechęci tych z długim stażem, taki ruch to prawie jak likwidacja prepaid  Orange, raczej tego nie przeprowadzą, choć mogę się mylić X😎


Co do tego nolimits za 25 zł to mogą zlikwidować i w tym samym czasie trochę Chajzerować(dawać GB)aby się wybielić. Znając życie tak zrobią przy likwidacji RWK

Ciekawe co z numerami które są przenoszone bo one dostają stare nolimits

PS. T-Mobile stracił przez to sporo klientów. Orange powoli traci przyzwoitość 

Anonim

Nie dotyczy

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na internet"

Zniknie RWK i bez limitu Rozmowy/ SMS i pakiet GB, to przenoszę 3 numery do Play, nie będę rozpaczać, mms nie wysyłam, więc nowy nolimits mnie nie interesuje 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na internet"


@Anonimnapisał(-a)

Zniknie RWK i bez limitu Rozmowy/ SMS i pakiet GB, to przenoszę 3 numery do Play, nie będę rozpaczać, mms nie wysyłam, więc nowy nolimits mnie nie interesuje 😎


Tak obiektywnie patrząc ciekawszą ofertę za 25/35 zł ma na Play Mobile Vikings. Play wygląda nawet bladziej niż Orange. 

Anonim

Nie dotyczy

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na internet"

@Windowv2  ja żyję chwilą, jak będą zmiany w prepaid Orange, to zdecyduje, może te zmiany nie za istnieją 😎


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na internet"


@Windowv2napisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Zniknie RWK i bez limitu Rozmowy/ SMS i pakiet GB, to przenoszę 3 numery do Play, nie będę rozpaczać, mms nie wysyłam, więc nowy nolimits mnie nie interesuje 😎


Tak obiektywnie patrząc ciekawszą ofertę za 25/35 zł ma na Play Mobile Vikings. Play wygląda nawet bladziej niż Orange. 


Tylko że wikingów to juz bardziej porównywać do Flex niż do ofert na kartę. Też autodoładowanie, też doładowania wyłącznie elektroniczne.

A całkiem szczerze - oferta Wikingów jest moim zdaniem słabsza od Flex. Nie jest to może tak drastyczna różnica jak do ruchomej dziewicy, ale jednak można ją zauważyć 🙂


Oferta Orange jest nadal dość konkurencyjna względem nawet takich wikingów, jeśli ktoś potrzebuje internetu - u nas dostaje 45 GB za 30 zł (do końca sierpnia, później 30 GB).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na internet"

Tak poza Wakacjami to podobną ofertę ma Plus i Plush. a u nich żeby mieć RWK to trzeba najpierw włączyć usługę i potem doładować się za 5 Zł. Co do dziewicy to ona ma Dodatkowe GB za staż po odpaleniu usługi a MV ma kumulację GB. Orange za 25 zł ma te dwie rzeczy. Patrząc na Różowych to oni mają słabą ofertę za 25-30zl jest 10GB (drugie 10GB za doładowanie przez apke) 

Anonim

Nie dotyczy

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na internet"

@Windowv2  zobaczę co wyjdzie w praniu, lubię Orange i szkoda było by odchodzić, innych operatorów znam oferty, wirtualnych unikam, mam 3 sim karty w konkurencji (prepaid), więc zmigruje bez problemów 😎


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6244
  • 69

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na wszystko"


@Piotrekk85napisał(-a)

Nie rozumiem tej usługi.

RWK - koszt 0/3 zł - przedłużenie konta ważnego o rok.

WCnW - 3 zł na 7 dni przedłużenie konta głównego (dla osób bez za darmo w Orange)
29 zł na rok przedłużenie konta głównego (dla osób bez za darmo w Orange)

Do wakacji RWK nie będzie. Kto się zakłada?


6. lipca - na razie nic takiego się nie wydarzyło. Czemu służy wypuszczanie takich spekulacji w przestrzeń publiczną?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Tajemnicze zmiany w "Więcej czasu na wszystko"

By każdy mógł się przygotować na zmiany. Niekiedy jest pudło, niekiedy są przeciągane w czasie.