Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Dzień dobry !

 

Chcialbym aktywować Spotify Premium 3 miesiące od Orange w OFnK. Mam jednak do 12 marca aktywne Spotify premium z innej promocji (nie Orange). I dostaję informację,że powinienem wyłączyć poprzednie Premium. Czy muszę czekać do 12 marca , do zakończenia poprzedniego okresu Premium ? Wolałbym zachować konto Spotify jakie posiadam. Z tego co widzę, nie można wyłączyć "totalnie" opcji Premium (po anulowaniu subskrypcji wyłączy się 12 marca sama).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Nie można mieć dwóch opcji premium na raz. Wyłączenie obecnego premium spowoduje w większości wypadków utratę czasu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Dlaczego chcesz zrezygnować z aktualnego konta Spotify?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Właśnie nie chcę. Chce skorzystac z promocji Orange na dotychczasowym koncie. Na którym Premium kończy mi siè 12 marca. Chcę na tym koncie włączyć Premium od Orange. Nacrazie nie mogę tego zrobić.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Nie można mieć dwóch opcji premium na raz. Wyłączenie obecnego premium spowoduje w większości wypadków utratę czasu.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Jeżeli będziesz miał w Orange koszt miesięczny 19,99 no i 3 pierwsze miesiące gratis.Na starym koncie też pewnie tyle płacisz czyli to samo.Chyba ,że ci zależy na tych 3 miesiącach gratis.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Poprzednia promocja to było 3 miesiace od Spotify gratis. Teraz też chcę tylko 3 miesiace darmowe.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

To tylko rezygnacja z poprzedniego i nowe konto w Orange.Ale z tego w Orange tak szybko nie zrezygnujesz bo tu jest umowa.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Przecież na stronie Orange jest napisane że można zrezygnować ze Spotify Premium SMSem na numer 80460. Czyli po 3 miesiàcach można zrezygnować. Podobnie bylo w promocji Showmax w TMobile.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Dokładniej przed końcem trzech miesięcy - jak nie chcesz płacić.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Spotify Premium (OFnK) jak aktywować ?

Z regulaminu :
"Po upływie Okresu Promocyjnego świadczenie Usługi Dostępu do Spotify Premium będzie kontynuowane odpłatnie w
ramach automatycznie odnawiającej się subskrypcji w cenie 19,99 zł/ co 30 dni, o ile Abonent nie dokona dezaktywacji
Usługi zgodnie z pkt 2 poniżej. Abonent otrzyma wiadomości SMS z informacją o zbliżającym się zakończeniu Okresu
Promocyjnego (wiadomości wysyłane będą na 30, 14 oraz 2 dni przez zakończeniem Okresu Promocyjnego), jak również
wiadomość SMS informującą o przekształceniu się usługi w opcję płatną.
2. Abonent może w każdym czasie dezaktywować Usługę poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości STOP SPOTIFY pod
numer 80460. Dezaktywacja następuje wraz z zakończeniem trwającego okresu rozliczeniowego, o ile dyspozycja
dezaktywacji została złożona najpóźniej na 1 dzień przed zakończeniem okresu rozliczeniowego"