Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne

Dlaczego jeśli nie wykorzystam tych 60 minut przez miesiąc to część ich przepada bezpowrotnie? czy nie mogłoby być tak samo jak z pakietem 120 minut w wersji jednorazowej gdzie mogę sobie na ten przykład modyfikować usługę i minuty mi nie przepadają? ( no kurcze niby nie jestem materialistką, a wychodzi na to że raczej jestem 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne

Gro usług tak działa, zmiany idą wolno, jakby wszyscy Operatorzy dbali o klienta, to nic by nie przepadało, ale tak to tylko za granicą, u nas trzeba kombinować, Promocje/Bonusy i inne sztuczki @wscieklaewka.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne

Gro usług tak działa, zmiany idą wolno, jakby wszyscy Operatorzy dbali o klienta, to nic by nie przepadało, ale tak to tylko za granicą, u nas trzeba kombinować, Promocje/Bonusy i inne sztuczki @wscieklaewka.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne


@Anonimnapisał(-a)

Gro usług tak działa, zmiany idą wolno, jakby wszyscy Operatorzy dbali o klienta, to nic by nie przepadało, ale tak to tylko za granicą, u nas trzeba kombinować, Promocje/Bonusy i inne sztuczki @wscieklaewka.


@AnonimDzień dobry 🙂

E tam może nie do końca gro usług  bo mam trochę takich co nie przepadają 🙂 Niby to tylko 3 zł za pakiet, ale jak mi na ten przykład zostanie jeszcze niewykorzystane pięć minut no to wtedy zaczynam się ciut nerwować, tak tylko troszkę bo za moment nerwy mnie opuszczają 🙂

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie Cię.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne

Też Pozdrawiam @wscieklaewka, jakbyś miała jeszcze jakieś problemy, to pytaj pomożemy 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne


@Anonimnapisał(-a)

Też Pozdrawiam @wscieklaewka, jakbyś miała jeszcze jakieś problemy, to pytaj pomożemy 😉


Dziękuję @Anonim

na pewno spytam, i to może wcześniej niż później 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne

Jeśli chcesz znać przyczynę - jak wprowadzano ten pakiet niektórzy mali operatorzy stacjonarni mieli wysokie stawki za tzw. zakańczanie połączeń w ich sieci. Bo operator gdy dzwonisz do innej sieci musi trochę z opłaty podzielić się z tym drugim operatorem. Obecnie to większego znaczenia nie ma ale pewnie mało opłaca się zmieniać.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne


@Piotrekk85napisał(-a)
Jeśli chcesz znać przyczynę - jak wprowadzano ten pakiet niektórzy mali operatorzy stacjonarni mieli wysokie stawki za tzw. zakańczanie połączeń w ich sieci. Bo operator gdy dzwonisz do innej sieci musi trochę z opłaty podzielić się z tym drugim operatorem. Obecnie to większego znaczenia nie ma ale pewnie mało opłaca się zmieniać.

@Piotrekk85

Dobrze, że jest tylko dwóch 🙂 bo gdyby doszedł trzeci do dzielenia to wiadomo 🙂 Ciekawe tylko co by było gdybym tak przekroczyła ten limit np. o 2 sekundy ?

 

 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne

Operatorów stacjonarnych jest trochę. Natomiast po skończeniu pakietu naliczanie sekundowe.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne


@Wojcieszkonapisał(-a)

Operatorów stacjonarnych jest trochę. Natomiast po skończeniu pakietu naliczanie sekundowe.


@Wojcieszko

Rzeczywiście zapomniało mi się, że w tej chwili operatorów stacjonarnych jest dużo za dużo 🙂 Ja pamiętam tylko jednego i lata z tego jednego korzystałam 🙂 No tak zostaje naliczanie sekundowe 🙂