Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skarbonka w Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Skarbonka w Nowym Mój Orange

W nowym Mój Orange są trzy opcje przelania zgromadzonych środków ze " Skarbonki " interesuje mnie opcja trzecia ( do wszystkich )

Czy to oznacza, że do wszystkich sieci ? i druga sprawa na dole pisze ważne siedem dni ( czy to znaczy, że te pieniądze po 7 dniach znikają Emotikon: Smutny z konta? W Starym Orange doładowywałam na konto główne i środki tam sobie kumulowały się. W nowym również mogę przelewać na konto główne ale ciekawość babska Emotikon: Język w rzeczy samej jest bez granic 🙂 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Skarbonka w Nowym Mój Orange

Tak - to najlepiej, na konto główne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Skarbonka w Nowym Mój Orange

Co do ważności: jeśli obecnie ważność odpowiedniej "przegródki" np. konta głównego lub promocyjnego (zwykłe, do Orange) lub konta promocyjnego do wszystkich, masz dłuższą niż 7 dni - to zostaje obecna ważność. Jeśli jest krótsza, to masz ustawione 7 dni.

 

W skarbonce masz obecnie 3 opcje:

  1. na konto główne - możesz wykorzystać na co chcesz, nawet na aktywację pakietów czy usługi premium (przelicznik 1:1)
  2. na konto promocyjne do Orange (na rozmowy, smsy i mmsy do Orange na komórki, internet w kraju) - przelicznik: 1 zł ze skarbonki =1,5 zł na koncie promocyjnym do Orange
  3. na konto promocyjne do wszystkich (na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, na smsy i mmsy do wszystkich sieci komórkowych, krajowy internet) - przelicznik: 1 zł ze skarbonki =1,2 zł na koncie promocyjnym do wszystkich 

Z opcji 2 i 3 nie można skorzystać by wykupić pakiet czy usługi premium.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Skarbonka w Nowym Mój Orange

Łał nie wiedziałam że z opcji trzeciej można przeznaczyć środki na wysyłanie mms Emotikon: Zaskoczony @Piotrekk85 mam konto ważne rok czyli znaczy się że te środki ze skarbonki nie wywiną mi się po 7 dniach? bo nie zrozumiałam ( jakoś mam dziś za ciężką głowę )


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Skarbonka w Nowym Mój Orange


@Piotrekk85napisał(-a)

Co do ważności: jeśli obecnie ważność odpowiedniej "przegródki" np. konta głównego lub promocyjnego (zwykłe, do Orange) lub konto promocyjne do wszystkich, masz na dłuższą niż 7 dni - to zostaje obecna ważność. Jeśli jest krótsza, to masz ustawione 7 dni.

 

W skarbonce masz obecnie 3 opcje:

  1. na konto główne - możesz wykorzystać na co chcesz, nawet na aktywację pakietów czy usługi premium (przelicznik 1:1)
  2. na konto promocyjne do Orange (na rozmowy, smsy i mmsy do Orange na komórki, internet w kraju) - przelicznik: 1 zł ze skarbonki =1,5 zł na koncie promocyjnym do Orange
  3. na konto promocyjne do wszystkich (na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, na smsy i mmsy do wszystkich sieci komórkowych, krajowy internet) - przelicznik: 1 zł ze skarbonki =1,2 zł na koncie promocyjnym do wszystkich 

Z opcji 2 i 3 nie można skorzystać by wykupić pakiet czy usługi premium.


Screenshot_2018-09-07 Widok 360.png

Anonim

Nie dotyczy

Skarbonka w Nowym Mój Orange

@wscieklaewkamoże więcej znajdziesz na tej stronie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Skarbonka w Nowym Mój Orange

Tak, bo to minimalna ważność. Więcej jest w regulaminie http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005515/4107296443.pdf

"Środki przelane ze Skarbonki przedłużają ważność konta głównego na połączenia wychodzące
ważność konta promocyjnego do Orange lub konta promocyjnego do wszystkich o 7 dni niezależnie od wartości przelewu. Ważność ustawiana jest od momentu zasilenia konta docelowego. Ważność wynikająca z przelania środków ze Skarbonki nie sumuje się z ważnością konta jaka Abonent posiada (tzn. posiadając aktywne konto o ważności 2 dni po przelaniu środków ze Skarbonki nowa ważność konta wyniesie 7 dni, natomiast posiadając aktywne konto z ważnością 20 dni po przelaniu środków ze Skarbonki data ważności konta się nie zmieni)."

Na stronie https://www.orange.pl/view/skarbonka jest też błędne info: "Środki przelane ze Skarbonki przedłużają ważność konta głównego na połączenia wychodzące lub ważność konta promocyjnego o 7 dni niezależnie od wartości przelewu.". @Wiktor może to zgłosisz gdzieś do poprawy?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Skarbonka w Nowym Mój Orange

No niby jest prawie wszystko co chciałam wiedzieć oprócz tego że tu nie ma nic o dodatkowych procentach które są przyznawane według opisu @Piotrekk85

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Skarbonka w Nowym Mój Orange

Jak przelewasz na konto główne - takie zwykle złotówki jak doładowanie robisz - to nie ma nic extra. Ale za to łączy się z roczną ważnością.

Jak przelewasz na inne rzeczy, to masz więcej - ale zwykle jak nie ma innych promocji, to tylko na 7 dni.

Te procenty są u Ciebie widoczne na zdjęciu co podałaś - przy drugiej i trzeciej "kropce".

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Skarbonka w Nowym Mój Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Jak przelewasz na konto główne - takie zwykle złotówki jak doładowanie robisz - to nie ma nic extra. Ale za to łączy się z roczną ważnością.

Jak przelewasz na inne rzeczy, to masz więcej - ale zwykle jak nie ma innych promocji, to tylko na 7 dni.

Te procenty są u Ciebie widoczne na zdjęciu co podałaś - przy drugiej i trzeciej "kropce".

Czyli jednak najlepszym wyjściem z tej matni jest zasilanie konta głównego - tak myślę ale nie będzie procentów Emotikon: Język

Rany @Piotrekk85 wytłumacz mi to prostym językiem bom ja naprawdę jest dziś bardzo ciężko myśląca 😞


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Skarbonka w Nowym Mój Orange

Już chyba zaczynam kojarzyć @Piotrekk85 🙂  Dzięki za rozjaśnienie mi umysłu 😉