Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skarbonka w Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Skarbonka w Nowym Mój Orange

Tak - to najlepiej, na konto główne.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Skarbonka w Nowym Mój Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Tak - to najlepiej, na konto główne.

Kamień z serca 🙂

Da się prosto wytłumaczyć - da, co też uczyniłeś @Piotrekk85 i za to wielkie dzięki dla Ciebie 🙂 Ty jesteś jak odrzutowiec, a ja jak spadochron 😞 bulwa i paw Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Skarbonka w Nowym Mój Orange

@Piotrekk85o rety kliknęłam w siebie a miałam w Ciebie. Już to wyjaśniam sorry, wybacz pomyłka 😞


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Skarbonka w Nowym Mój Orange


@Piotrekk85 napisał:
Pokaż szczegóły
Na stronie https://www.orange.pl/view/skarbonka jest też błędne info: "Środki przelane ze Skarbonki przedłużają ważność konta głównego na połączenia wychodzące lub ważność konta promocyjnego o 7 dni niezależnie od wartości przelewu.". @Wiktor może to zgłosisz gdzieś do poprawy?

Yy... Wybaczcie, że trochę podrążę Emotikon: zakłopotany.

Chodzi o różnicę pomiędzy zdaniami:

"Środki przelane ze Skarbonki przedłużają ważność konta głównego na połączenia wychodzące, ważność konta promocyjnego do Orange lub konta promocyjnego do wszystkich o 7 dni niezależnie od wartości przelewu."

               ↕

"Środki przelane ze Skarbonki przedłużają ważność konta głównego na połączenia wychodzące lub ważność konta promocyjnego o 7 dni niezależnie od wartości przelewu."

 

, btw: wg mnie w regulaminie zabrakło przecinka, ale to tylko taka mało istotna kosmetyka 😉

 

czyli że

ważność konta promocyjnego do Orange lub konta promocyjnego do wszystkichważność konta promocyjnego

?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Skarbonka w Nowym Mój Orange

@Wiktor: nie o przecinki mi chodziło. Brakuje dopisku, że przedłużenie zależy od aktualnej ważności odpowiedniego konta. Bo przelew dwa razy po 5 zł nie daje ważności na 14 dni, a tylko na 7.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Skarbonka w Nowym Mój Orange

OK. Wszystko jasne Szczęśliwy robot
Przekażę to dalej 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 498
  • 900
  • 3

Skarbonka w Nowym Mój Orange

Czytam powyższe o terminie przedłużenia o 7 dni... Przecież to tylko martwy zapis, bo i tak po takich przelewach, albo i przed nimi można, albo raczej NALEŻY skorzystać z RWK! 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Skarbonka w Nowym Mój Orange

RWK nie łączy się z kontem promocyjnym, a jedynie z głównym.