Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS DO WSZYSTKICH

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

SMS DO WSZYSTKICH

WITAM,

Mam zrobiony pakiet sms do wszystkich bez limitu i pobiera mi pieniądze z konta. Na Mój Orange widzę że usługa jest włączona, wpisałam kod sprawdzając SMS i przyszła wiadomość że jest ważny do 7.10.2019.... ktoś wie dlaczego usługa jest włączona A pobiera pieniądze z konta? Dziękuję...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

SMS DO WSZYSTKICH

A jesteś w Polsce ? bo np jak jesteś po za Polską  to pakiet nie działa lub jak wysyłasz SMS po za teren polski też nie działa Pakiet,  Pakiet SMS do wszystkich działają tylko na terenie  Polski. jeśli jednak korzystasz prawidłowo zgłoś reklamację na BOK Orange .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SMS DO WSZYSTKICH

A jesteś w Polsce, chodzi o zwykłe numery?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

SMS DO WSZYSTKICH

A jesteś w Polsce ? bo np jak jesteś po za Polską  to pakiet nie działa lub jak wysyłasz SMS po za teren polski też nie działa Pakiet,  Pakiet SMS do wszystkich działają tylko na terenie  Polski. jeśli jednak korzystasz prawidłowo zgłoś reklamację na BOK Orange .


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS DO WSZYSTKICH

@roksxd 

 

Dzisiaj czat jest nieczynny więc pozostaje Ci kontakt z konsultantem z BOK - koszt rozmowy na *100 wynosi 1.50 bez względu na czas rozmowy ( o ile masz telefon na kartę, poza tym nie wiem czy w niedzielę konsultanci również pracują - kiedyś pracowali )

Jutro czat czynny od 7:00 więc wybór należy do Ciebie w w/w problemie. Ja proponuję jednak zaczekać do jutra gdyż jeśli to jakiś błąd to zapewne zwrócą Ci poniesione koszty.

 

http://orange.pl/kontakt

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

SMS DO WSZYSTKICH

dziś raczej maj a wolne ale jutro zapraszam dzwonić lub na czat Orange 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

SMS DO WSZYSTKICH

Tak jestem w Polsce i o numery z Polski. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SMS DO WSZYSTKICH

Wszystkie numery są płatne czy wybrane?