Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 16, Komentator
  • 32
  • 17
  • 0

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni.

Witam. 5 dni do tyłu przeniosłem numer,  mam Orange Free na kartę,

doładowałem 3 x 100zł, uruchomię Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni,

i teraz zasadnicze pytanie, czy pod koniec tego pakietu można go przedłużyć, ważność internetu (za 30 zł)

na kolejny rok ?

Środki na koncie głównym, tyle co wyczytałem wystarczy wysłać sms,a, Konto ważne rok

mam aktywne, proszę potwierdzić czy dobrze się doczytałem w natłoku regulaminów orange Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 826
  • 1439
  • 155

Więcej czasu na internet to promocja, która pozwala na przedłużenie bonusu za doładowanie konta (Internet za darmo w Orange Free na kartę).

Pakiet 1 TB jest częścią pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB i nie można go przedłużyć za pomocą tej promocji.

Będziesz mógł nadal korzystać z pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji jednorazowej lub cyklicznej (za 1 zł dziennie, 25 zł miesięcznie lub 300 zł rocznie) - oczywiście o ile warunki promocji za rok nie ulegną zmianie lub promocja nie zostanie wycofana.

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.

Wszystkie odpowiedzi:
Pracuję w Orange
  • 826
  • 1439
  • 155

Więcej czasu na internet to promocja, która pozwala na przedłużenie bonusu za doładowanie konta (Internet za darmo w Orange Free na kartę).

Pakiet 1 TB jest częścią pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB i nie można go przedłużyć za pomocą tej promocji.

Będziesz mógł nadal korzystać z pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji jednorazowej lub cyklicznej (za 1 zł dziennie, 25 zł miesięcznie lub 300 zł rocznie) - oczywiście o ile warunki promocji za rok nie ulegną zmianie lub promocja nie zostanie wycofana.

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
Poziom 26, Specjalista
  • 3737
  • 2531
  • 34

[ Edytowane ]

chyba nie da się przedłużyć Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1842
  • 1853
  • 114

To przedłużenie dotyczy tylko GB z bonusu za doładowanie. Możesz przedłużyć ważność pakietu 1TB wykupując kolejne pakiety jednorazowe. Niewykorzystane GB z pakietów się zsumują.

Poziom 16, Komentator
  • 32
  • 17
  • 0

Czyli wszystko jasne, dzięki info, regulaminy fajna rzecz, tylko kto

się w tym nie pogubi Emotikon: Mrugający Tak czy inaczej, po roku będę uruchamiał 

pakiety, czy to jednorazowe, czy cykliczne.

Zresztą po upływie roku mogą nastąpić zmiany w preaipd, wtedy będę się martwił

co dalej Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 19, Pasjonat
  • 486
  • 380
  • 1

@Katani1napisał(-a)

To przedłużenie dotyczy tylko GB z bonusu za doładowanie. Możesz przedłużyć ważność pakietu 1TB wykupując kolejne pakiety jednorazowe. Niewykorzystane GB z pakietów się zsumują.

A GB na Start też można przedłużyć?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1842
  • 1853
  • 114