Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozliczanie pakietu danych w ramach Orange Free na kartę + pytanie o VoLTE

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 46
  • 0

Rozliczanie pakietu danych w ramach Orange Free na kartę + pytanie o VoLTE

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Jeśli dużymi graczami na rynku nazywa się operatorów wirtualnych, to trzeba mieć właściwe proporcje. Nie dla każdego cena jest jedynym wyznacznikiem usług. Szczególnie jeśli ktoś potrzebuje numeru w pracy bądź używa kombinacji 9 cyfr jak
mój numer", to operator wirtualny nie jestem wyborem. Warto wspomnieć o operatorach też oferujących tanie usługi jak GGAir (GaduAir), MyAvon, FreeM którzy szybko zbankrutowali i sporo klientów pozostało bez możliwości przeniesienia numeru do innej sieci. Kolejne problemy marek jak Rebtel czy Klucz Mobile pokazują, że korzystanie z usług operatorów wirtualnych jest dobre "póki coś się nie zepsuje". Problemy zdarzają się też dużym graczom, pod koniec stycznia T-Mobile, ok rok temu i Orange, ale te sieci w max. tydzień uruchomiły wszystkie usługi z powrotem. A ci mali gracze? klucz już prawie miesiąc nie realizuje wniosków o MNP.

Tak, słyszałem o Klucz Mobile i ich problemach. Dlatego nie przenoszę głównego numeru do sieci "no name". Co innego A2 Mobile. Ona jest częścią grupy Solorza i nic złego nie powinno się stać. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 46
  • 0

Rozliczanie pakietu danych w ramach Orange Free na kartę + pytanie o VoLTE

Mam jeszcze pytanie w temacie. Jak wygląda sprawa pakietu GB w roamingu, dostępnego w pakiecie za 25 zł. Czy używając go za granicą jest faktycznie on za free, w cenie, czy są dodatkowe opłaty za każdy MB?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2785
  • 6877
  • 180

Rozliczanie pakietu danych w ramach Orange Free na kartę + pytanie o VoLTE

Dopłacasz 7,56 zł. za 1 GB z limitu dostępnego w UE.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Rozliczanie pakietu danych w ramach Orange Free na kartę + pytanie o VoLTE

Jak ktoś lubi imperium CP, to trzeba pamiętać co działo się z komórkami w Netii i młodzieżowej marce 36.6. Dlatego wirtualni na numer zapasowy - tak. Na główny dla mnie nie.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 46
  • 0

Rozliczanie pakietu danych w ramach Orange Free na kartę + pytanie o VoLTE

@Katani1 dziękuję za info. @Piotrekk85 akurat do a2 mam zaufanie i akurat w tej sieci mam numer główny. Dopóki mają tak fajne warunki, w tym całkowicie darmowy roaming no limit, pozostaję w tej sieci 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Rozliczanie pakietu danych w ramach Orange Free na kartę + pytanie o VoLTE

A ja nie mam. Nagła zmiana właściciela. O zgrozo - informowanie o zmianie przedsiębiorcy smsem, już nie mówiąc, że dane osobowe trafiły na nowe serwery. Ponadto wiele narzekania na pracę BOK. Na numer dodatkowy który można wyrzucić do śmieci - jest ok, sam korzystam jako kartę w routerze. Ale nie mam zaufania by swój numer główny tam przenieść.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 46
  • 0

Rozliczanie pakietu danych w ramach Orange Free na kartę + pytanie o VoLTE

@Piotrekk85 kwestia punktu widzenia. Pozdrawiam