Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Obecnie mieszkam za granicą, nie jestem w stanie przyjechac do Polski przed 1 lutym. Jak mogę zarejestrowac numer?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Z uwagi na to, że temat został  odkopany, a sytuacja się trochę zmieniła, czuję się zmuszony do napisania tego:

 

Od 2.02.2017 r, nie ma już możliwości rejestracji kart tym sposobem za granicą. Jeśli klient znajduje się za granicą, a ma niezarejestrowany numer, nie będzie mógł użyć tej metody do zarejestrowania numeru.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Jeżeli posiadasz konto w Polskim banku, to poprzez bank https://www.zarejestrujnumer.pl/, jeśli nie, to pozostaje rejestracja np na znajomego lub kogoś z rodziny w Polsce, który posiada abonament. Wysyłasz sms rejestracyjny z numerem znajomego i po jego zgodzie masz numer zarejestrowany. Dokładne info tutaj w punkcie "szybka rejestracja sms".


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

@Kajkaczy nasze wyjaśnienia są dla Ciebie wyczerpujące? Jeśli tak, proszę oznacz post który jest dla Ciebie satysfakcjonujący jako "rozwiązanie", co pozwoli nam weryfikację rozwiązań i ułatwienie w przyszłości ich wyszukiwania. Pozdrawiam.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Witam,

proszę o pomoc w nastepującej sytuacji:

przebywam w Indiach do konca marca i tutaj polski numer nie dziala w ogóle. Nie mogę wiec wyslac z niego żadnego smsa ani też żadnych smsów nie otrzymuję.

Nie mogę zrobic rejestracji przez bank, bo moj bank nie bierze udzialu w tej akcji.

 

Co moge zrobic?

Pozdrawiam


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Z tego co się orientuję, niestety nic nie zrobisz. Jedyna nadzieja w tym, że numer możesz zarejestrować do czasu wygaśnięcia karty sim, wiec jeżeli do tego czasu będziesz w Polsce, to załatwisz to bez problemu. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Niestety to tak nie działa. Bo nie wystarczy mieć "konta w polskim banku". Usługę rejestracji oferują zaledwie 2 banki: Millenium i ING. Jak masz konto w jakimkolwiek innym, to nic z tego.
Rejestracja przez SMS też z zagranicy nie jest możliwa. Bo nie da się z zagranicy wysłać SMSa na bezpłatny numer 80280. 😞 

Generalnie Orange ma, niestety, w głębokim poważaniu swych klientów mieszkających zagranicą.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Wiem, że tego nie ma na liście metod zarejestrowania numeru, ale czy nie można w wyjatkowych sytuacjach (takich jak ta) przeprowadzić tego z konsultantem poprzez aplikację Mój Orange? Jesteśmy tam zalogowani na swoim koncie do którego przypisany jest nasz numer, więc jest to jakaś forma weryfikacji, że "ja to ja". Jeśli chodzi o aplikację MO i czat z konsultantem to miejsce pobytu (zagranica) nie ma tu chyba żadnego wpływu?

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

@tommixa dodawałaś przed numerem 0048?? Może taki sms pójdzie?? Tak tylko gdybam?? Ale może nóż widelec 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

@Jarek@Zagee napisał powyżej o możliwosci rejestracji telefonu zza granicy, w tym przypadku z Indii, poprzez MO. Tak sobie pomyślałem, że jeżeli jest tam bramka sms korzystająca z naszego numeru, powinna być techniczna możliwość przeprowadzenia zdalnej rejestracji. To tylko sugestia do sprawdzenia związana z postem powyżej 🙂

 

@tommix "Niestety to tak nie działa. Bo nie wystarczy mieć "konta w polskim banku". Usługę rejestracji oferują zaledwie 2 banki: Millenium i ING. Jak masz konto w jakimkolwiek innym, to nic z tego"

 

Zgadza się...przepraszam, określiłem się nie jasno.

 

"Rejestracja przez SMS też z zagranicy nie jest możliwa. Bo nie da się z zagranicy wysłać SMSa na bezpłatny numer 80280."

I tu rodzi się ponownie moje pytanie do @Jarek, czy to do końca jest prawda? A czy nie ma możliwosci, aby użytkownik abonamentowy, podał numer telefonu komórkowego niezarejestrowanego, który chciałby dołaczyć pod swoje dane?

 

@edit: Małą podpowiedź dał @Anonim, warto spróbować...

 

"Generalnie Orange ma, niestety, w głębokim poważaniu swych klientów mieszkających zagranicą."

 

Nie do końca. Widocznie możliwosci techniczne na to nie pozwalają. Jeżeli inne banki, poza dwoma, które weszły we współpracę z operatorami, chciały współpracować, myślę że nie było by takich problemów. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Próbowałem zarówno z +48 jak i z 0048. Za każdym razem "failed".