Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Technicznie, powinna być możliwość wysłania SMS-u z zagranicy. Ale nie jest on wtedy bezpłatny. W wypadku Indii, oznaczałoby to koszt 1,51 zł jak dobrze pamiętam.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Poprosić kogoś, żeby wysłał w Polsce z zarejestrowanego telefonu SMS NA 80280 z wpisanym Twoim numerem. Dostaniesz zapytanie z Orange z prośbą o potwierdzenie, potwierdzisz i powinnno zadziałać. Udało mi się w ten sposób zarejestrować kartę osoby przebywającej w Szwajcarii. Dostała z Orange sms weryfikacyjny, odpowiedziała, a do mnie doszło potwierdzenie. Kiedy wrócisz do Polski po prostu przerejestrujesz kartę na siebie. 


Zespół Nasz Orange
  • 1100
  • 7674
  • 79

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Dzień dobry @Kajka,


Za każdym razem klikając w "rozwiązanie" ułatwiasz innym znalezienie najbardziej trafnej odpowiedzi. W związku z tym, zaznacz proszę z powyższych odpowiedzi jedną, która jest najbardziej trafną.

 

Pozdrawiam,
Rafał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

http://www.orange.pl/poradnikroamingowy.phtml

 

Przychodzi mi jedynie jeszcze na myśl *123*0048numer_abonenta_w_polsce#


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru na kartę z zagranicy

Z uwagi na to, że temat został  odkopany, a sytuacja się trochę zmieniła, czuję się zmuszony do napisania tego:

 

Od 2.02.2017 r, nie ma już możliwości rejestracji kart tym sposobem za granicą. Jeśli klient znajduje się za granicą, a ma niezarejestrowany numer, nie będzie mógł użyć tej metody do zarejestrowania numeru.