Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja karty - brak bonusu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rejestracja karty - brak bonusu

Witam Mam taki problem otóż zarejestrowałem kartę sim przez sms'a "SMS pod 80280. W treści numer telefonu osoby która ma zarejestrowany numer na kartę" wysłałem tego sms'a i po kilku minutach zarejestrowało.Wysłałem sms'a o treści bonus na 80028 i dostałem odpowiedz "Witaj, Nie możemy włączyć bonusu. Sprawdź czy jesteś zarejestrowany Pozdrawiamy Orange. ". Czemu nie mogę otrzymać bonusu? przecież się zarejestrowałem Emotikon: Smutny

15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Rejestracja karty - brak bonusu


Przemo napisał(-a):

Witam Mam taki problem otóż zarejestrowałem kartę sim przez sms'a "SMS pod 80280. W treści numer telefonu osoby która ma zarejestrowany numer na kartę" wysłałem tego sms'a i po kilku minutach zarejestrowało.Wysłałem sms'a o treści bonus na 80028 i dostałem odpowiedz "Witaj, Nie możemy włączyć bonusu. Sprawdź czy jesteś zarejestrowany Pozdrawiamy Orange. ". Czemu nie mogę otrzymać bonusu? przecież się zarejestrowałem Emotikon: Smutny


Odczekaj chwilę i próbuj.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rejestracja karty - brak bonusu

No właśnie próbuję już od wczoraj włączyć ten bonus :c a sim mam zarejestrowaną bo mogę dzwonić i sms'ować


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Rejestracja karty - brak bonusu


Przemo napisał(-a):

No właśnie próbuję już od wczoraj włączyć ten bonus :c a sim mam zarejestrowaną bo mogę dzwonić i sms'ować


No to reklamuj tą sytuację w BOK, widocznie jakiś błąd. Np. z aplikacji Mój Orange połączenie z BOK jest bezpłatne, jeśli jesteś zalogowany na nr komórkowym.

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja karty - brak bonusu

Wyłącz i włącz ponownie telefon, niech się ponownie zarejestruje w sieci jako już zarejestrowany poprawnie numer. Wyślij smsa i powinno zadziałać 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja karty - brak bonusu

A może poczytać regulamin?
Bonus można aktywować dopiero po pewnym czasie, a nie od razu po rejestracji.
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja karty - brak bonusu

@Piotrekk85 tutaj jest regulamin: https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulamin_Nowy_bonus_za_rejestracje_w_Orange.pdf Ale ja żadnego zapisu o tym co piszesz nie widzę?? Może muszę wybrać się do okulisty??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja karty - brak bonusu

"Rejestracja numeru zostanie potwierdzona SMSem w ciągu 48 godzin."

Wydaje mi się, że przyjęcie zlecenia do realizacji a zrealizowanie zlecenia mogło jeszcze nie nastąpić. Też nie wiem czy to było już na nowym regulaminie.
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja karty - brak bonusu

@Przemo i jak pomogło wyłączenie i włączenie telefonu??


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Rejestracja karty - brak bonusu

Witam

Nr zarejestrowany prez bank, a bonusu nie przyznano... Gdzie można złożyć reklamację online?