Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja SMS w ROAMINGU

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 7
  • 0

Rejestracja SMS w ROAMINGU

Pytanie mam, czy działa taka opcja SMS 80280 jak się doda na początku +48, czy nie działa. Czy ktoś testował?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja SMS w ROAMINGU


@Lazarnapisał(-a)

Pytanie mam, czy działa taka opcja SMS 80280 jak się doda na początku +48, czy nie działa. Czy ktoś testował?


Rejestracja SMS nie jest dostępna za granicą. SMS pod numer 80280 z nowego numeru (lub 80270 do odpowiedzi) wymagałby bowiem aktywnej usługi roamingu, która do momentu rejestracji nie może być przez nas świadczona.

Można zarejestrować tak jak pisali poprzednicy za pomocą banków Millenium (bezpośrednio) lub ING (przy udziale BlueMedia), jednakże jeśli karta SIM nie została uruchomiona w Polsce, to może nie da się jej samodzielnie uruchomić za granicą.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja SMS w ROAMINGU

To zależy od operatora roamingowego. Ale zazwyczaj nie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Rejestracja SMS w ROAMINGU

@Lazar w roamingu często nie da się wysłać SMS-ów specjalnych, ani o podwyższonej opłacie. Kierunkowy +48 nie pomoże. Jedynie kody USSD działają, oczywiście pod warunkiem, że karta SIM jest aktywna w roamingu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja SMS w ROAMINGU

Jak masz konto w polskim ING, to można spróbować przez net https://zarejestrujnumer-orange.blue.pl/rejestracja

Ew. podaj dane z karty sim (numer telefonu - jeśli jest nadany) oraz numer seryjny komuś z PL. Na niektórych pocztach rejestrują bez fizycznej karty sim.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Rejestracja SMS w ROAMINGU

Tylko ciekawe, czy po takiej rejestracji karta SIM będzie aktywowana w sieci roamingowej. Jak przywiozłem karty SIM operatorów zagranicznych, to w kraju nie mogłem ich aktywować.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Rejestracja SMS w ROAMINGU

Jeżeli chodzi o rejestracje przez bank, to niedawno robiłem to przez Millennium. Po około minucie od wysłania formularza już był SMS na rejestrowany numer.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Rejestracja SMS w ROAMINGU

@Zeusek tylko, że byłeś w kraju, a nie za granicą.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja SMS w ROAMINGU


@Lazarnapisał(-a)

Pytanie mam, czy działa taka opcja SMS 80280 jak się doda na początku +48, czy nie działa. Czy ktoś testował?


Rejestracja SMS nie jest dostępna za granicą. SMS pod numer 80280 z nowego numeru (lub 80270 do odpowiedzi) wymagałby bowiem aktywnej usługi roamingu, która do momentu rejestracji nie może być przez nas świadczona.

Można zarejestrować tak jak pisali poprzednicy za pomocą banków Millenium (bezpośrednio) lub ING (przy udziale BlueMedia), jednakże jeśli karta SIM nie została uruchomiona w Polsce, to może nie da się jej samodzielnie uruchomić za granicą.