Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Różnice w ofercie na Karte Free, dlaczego?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Różnice w ofercie na Karte Free, dlaczego?

Ja,moja mama mój kuzyn i kolega maja no limit za 30 zł 4 stycznia 2023 otrzymali taka treść Przywróciliśmy Twoją usługę no limit za 30 zł plus dodatkowo 15 GB internetu 31 dni która bedzie sie odnawiała co 31 dni zgodnie z warunkami wcześniej aktywnej usługi cyklicznej bo taka mieli aktywną za darmo została przedłożona o miesiąc do przodu oraz dostali 100 GB za darmo.Mama otrzymała no limit 100 GB plus 30 zł na konto kuzyn podobnie tylko bez doładowania a kolega tylko na miesiąc no limit wydłużony o miesiąc ja także posiadam ofertę cykliczną za 30 zł ale nic nie otrzymałem to błąd systemu (problem z usługa za 30 zł ). Oczywiście wszystkie usługi oraz wydłużenia pozostały na koncie.


________________
* Przeniesiono z Szukam oferty i doprecyzowano temat – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Oferta na Karte Free

Wszystko sie wyjaśniło ten sms który przyszedł on właczył usługe cykliczna ponieważ był prezent na 7 dni to automatycznie pakiet zrobił sie jednorazowy dlatego przywrócili usługe cykliczną i nie którzy dostali 100 GB internetu za darmo plus bez opłat no limit jeden miesiac dalej.Zostało to wyjasnione przez BOK dziekuje Pani Aniu za pomoc w rozwiązaniu problemu.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Oferta na Karte Free

@Luki9 bez wglądu w konto, nie doradzę, to forum użytkowników, nie BOK Orange, wyjaśń to na czat Orange 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Oferta na Karte Free

Wszystko sie wyjaśniło ten sms który przyszedł on właczył usługe cykliczna ponieważ był prezent na 7 dni to automatycznie pakiet zrobił sie jednorazowy dlatego przywrócili usługe cykliczną i nie którzy dostali 100 GB internetu za darmo plus bez opłat no limit jeden miesiac dalej.Zostało to wyjasnione przez BOK dziekuje Pani Aniu za pomoc w rozwiązaniu problemu.



Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Oferta na Karte Free

Nie podoba się zamieszczona informacja.

System szwankuje lub ma duże niedociągnięcia logiczne w algorytmie.

Na logikę to NL cykliczny można zmienić tylko wykupując inny NL cykliczny.

Kupno lub darmowy NL jednorazowy przy aktywnym cyklicznym powinien tylko przesunąć dzień kolejnego odnowienia i zwiększyć liczbę GB i to nawet w stanie hibernacji. Wykupienie w czasie hibernacji NL za 1 zł powinno zwiększyć tylko o 1 dzień przerwę hibernacyjną.

Coś namieszano przy naprawie bugu z 1200 GB i inne niuanse będą wychodzić.

 

A co by się stało gdyby uruchomiło się prezent świąteczny NL na 7 dni w czasie hibernacji NL cyklicznego. Konto złotówkowe aktywne (może być pasywne, gdy wykupuje się jednorazowy na 1 dzień i następnie korzysta się z prezentu), ale brakuje 1 gr do automatycznego odnowienia. Nie skorzystałem z propozycji kredytu celowo lub nie zauważyłem odpowiednim czasie.

Jak jednorazowy wpływa na dni hibernacji?

Czy najlepiej od razu uzupełnić konto złotówkowe po uruchomieniu jednorazowego, aby nie stracić cyklicznego NL? A może od razu cykliczny jest wyłączany na stałe w takim przypadku?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Oferta na Karte Free

Andrzej1441 wybacz za moją bezpośredność ale co mnie to interesuje czy podoba Ci się ta moja informacja czy nie ja nie siedze w systemie chłopie wyluzuj.Zrobiło to co zrobiło i tyle.Technicy z Orange powinni sie przyjrzeć temu.Poza tym sprawa była kontaktowana z BOK wiec zostało wszystko dokładnie sprawdzone.Uważam za sprawę rozwiązaną.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Oferta na Karte Free

@Luki9Jak mam zamiar wybrać albo zmienić ofertę-usługę-promocję to zapoznaję się z regulaminem danej oferty.

Nie wiem czy to jest sprawa błędnych SMSów przy automatycznym odnowieniu, a może problem jest głębszy i to wzbudza niepokój.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Różnice w ofercie na Karte Free, dlaczego?

Drogi Andrzejku ja tez czytam regulaminy promocji itp ale nie zagłębiam sie i nie czytam po 6 razy to samo.Wazne ze jest to juz rozwiazane dziala usluga na opcji cyklicznej jest ok.