Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 7
  • 0

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

Dzien dobry.

Próbowałem dzisiaj przedłużyć wyżej wspomniany pakiet jednorazowy, ale ten nie wyświetla się w Mój Orange (cykilczny również).

Starałem się znaleźć coś na temat usunięcia tych usług bez limitu, ale nic. 

Jeżeli ktoś coś wie będę wdzięczny za informację. 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

Niestety stara usługa nie jest już dostępna, tylko nowa za 30zł z MMS.

Chyba, że miałeś wersję cykliczna.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Cykliczna-us%C5%82uga-Rozmowy-i-SMS-y-bez-limitu-do-wszystki...

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

Niestety stara usługa nie jest już dostępna, tylko nowa za 30zł z MMS.

Chyba, że miałeś wersję cykliczna.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Cykliczna-us%C5%82uga-Rozmowy-i-SMS-y-bez-limitu-do-wszystki...

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

@Qba9więcej o nowych regulaminach od 3.11.2022 dla starych NL bez MMSów w temacie https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Wszystko-bez-limitu-czy-s%C4%85-jeszcze-mo%C5%BCliwe-do-uruc...

Czy można uruchomić regulaminowo pozostawione stare wersje za 25 zł, to nie sprawdzałem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

Przecież zgodnie z regulaminem powinno to być możliwe - trudno jest to sprawdzić, nie mając aktywnego numeru przed określoną datą 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

U mnie na koncie jest pakiet za 25 zł jest on nieaktywny bo mam no limit za 30 zł ale jest ten za 25 zł do właczenia oferta cykliczna.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

@Luki9  Sprawdź jeszcze raz. Stare pakiety NL bez MMS znikneły z apki i strony MO. Po 3.11.2022 nawet jak były widoczne  w listopadzie i na początku grudnia to nie można było ich aktywować w MO.

Pozostały bardzo, bardzo stare NL tylko na rozmowy do sieci komórkowych w cenie takiej jak stare NL z SMS i GB.

 

PS. W usługach dodatkowych niby coś pozostawiono, ale  bez informacji o możliwości włączenia SMS wersji na 31 dni jednorazowej i cyklicznej. Umieszczona treść może wprowadzać w błąd. .


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

Właśnie dogłebnie to sprawdziłem na na mój Orange przez stronę internetową www. jest opcja cykliczna za 25 zł dostepna i aplikacji Orange ponownie jest opcja za 25 cykliczna do właczenia. Mój numer jest bardzo długo w Orange wczesniej testowałem dawnego Mixa wiec jakies lata 2008 - 2009 po mixie przeszedłem na kartę z  wielkim bagażem doświadczeń 😉 a moge jeszcze dodać to że jak już przeszedłem na kartę to wybrałem taryfę pierw chyba to był POP a pózniej Go no w tej taryfie Go były cyrki była taka opcja gdzie mogłes wybrać 3 numery gdzie było chyba 1200 minut przestało to całkowicie działać złozona była reklamacja i zamiast dać 1200 minut to dali mi 3800 zł na konto głowne konsultantka która to robiła chyba nie była tak naprawdę świadoma że dodała mi na konto głowne tyle pieniedzy ja szczerze pózniej po rozmowie zorientowałem się co ona mi zrobiła na koncie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

@Luki9W apce MO i na stronie MO są identyczne informacje .

Screeny z apki dla starych numerów

cykliczny_stary_numer.png

 

jednorazowa_stary_numer.png

@Luki9  jak u Ciebie wyglądają screeny usługi, że piszesz o możliwości włączenia

Screen z apki dla nowych numerów:

jednorazowa_nowy_numer.png

Screeny z numerów nie mających aktywnego nolimitu.

Aktywny NL z MMSami na numerze nie powoduje zmian w screenach.

Istotna jest tylko data aktywacji numeru.

Aktywny stary cykliczny powodował, że cykliczna była w usługach aktywnych ale i tak nie można było nic aktywować np przejscia z cyklu 7 dniowego na 31 dniowy

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Usunięte usługi Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB?

Masz racje Andrzejku zwracam honor.Dzis dokładnie wszedłem do aplikacji Moj Orange jest opcja no limit bez mmsow ale nie da sie jej włączyć to samo przez stronkę internetową orange nie da sie jej włączyć caly czas mówiły tu o ofercie no limit cyklicznej bez mmsow.