Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przypadkowo wyłączona usługa "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących numer”

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Przypadkowo wyłączona usługa "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących numer”

Witam,
w aplikacji Mój Orange przypadkowo kliknąłem "wyłącz" w liście włączonych usług dla usługi "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących numer” - z pakietem 35 GB (koszt usługi 28 zł na 31 dni). Bez żadnego potwierdzenia czy na pewno chcę to zrobić usługa została natychmiast wyłączona. Dostałem powiadomienie SMS o tym fakcie i został odebrany przyznany wcześniej pakiet GB, darmowe smsy i rozmowy. Czy da się jakoś przywrócić ten pakiet? Przynajmniej aby zostały zwrócone środki bo usługa została automatycznie odnowiona wczesniej tego samego dnia.

Z góry dziękuję za pomoc
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Przypadkowo wyłączona usługa "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących n


Snuffer napisał(-a):
Tak zrobię, dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że uda się przywrócić ten pakiet.
Pozdrawiam

Z własnego doświadczenia, jak również czytając tutaj wpisy mogę napisać, że masz dużą szansę na przywrócenie pakietu. Konsultanci jacyś bardziej ludzcy się zrobili ostatnio :).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Przypadkowo wyłączona usługa "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących n

Zadzwoń do BOK ( np. za darmo z aplikacji NO ) i opisz zaistniałą sytuację. Najprawdopodobniej włączą pakiet z powrotem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przypadkowo wyłączona usługa "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących n

@Snuffer na Twoim miejscu skontaktowałbym się z BOK... UPS @Katani1 był szybszy 😉 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Przypadkowo wyłączona usługa "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących n

Tak zrobię, dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że uda się przywrócić ten pakiet.
Pozdrawiam

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Przypadkowo wyłączona usługa "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących n


Snuffer napisał(-a):
Tak zrobię, dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że uda się przywrócić ten pakiet.
Pozdrawiam

Z własnego doświadczenia, jak również czytając tutaj wpisy mogę napisać, że masz dużą szansę na przywrócenie pakietu. Konsultanci jacyś bardziej ludzcy się zrobili ostatnio :).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Przypadkowo wyłączona usługa "Cykliczne rozmowy i SMS-y bez limitu oraz GB dla przenoszących n

Juz załatwione😊 Po drugim przełączeniu, trzecia, bardzo mila konsultantka przywróciła pakiet z zaznaczeniem abym w przyszłości był bardziej uważny😀