Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

 

________________
* Przeniosłem z działu Internet domowy – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

@Krystian99  Tak powinno być.SMS na NR 360 włącza EPI elastyczny pakiet internetowy (saldo internet bez limitu)

SMS na nr 630 włącza NL. Jak już muszę SMSem włączać NL to korzystam z nr 80630

 

PS. Pomyliłeś się. Masz dostęp do konta na MO, to raz na pół roku przez dobę (od aktywacji nie chcianej usługi) możesz dezaktywować usługę bo jest w usługach i pakietach aktywnych w MO dostępny guzik dezaktywujący usługę i zwracający złotówki.

Jednak dla usług za 1 zł to często działa na niby.

PS2. Stan konta i wszystkich środków aktywnych i zablokowanych najlepiej sprawdzać na stronie MO po kliknięci na zobacz szczegóły przy numerze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18423
  • 52672
  • 710

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

@Krystian99 może to tylko informacja ogólna, o stanie pakietu, nawet jak masz wyłączony.

Regulamin usługi Elastyczny pakiet internetu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12984
  • 53305
  • 619

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

@Krystian99  zawsze warto wyjaśnić na bezplatnej infolinii. Tam zerkną na Twoje konto w systemie, bo może reakcja i bezwładność systemu przekazywania  informacji jest duża i działa z opóźnieniem... Konsultant ma wgląd w obecny stan i jak jutro ( jakby się nic nie zmieniło) rano zadzwonisz, w razie czego możesz i reklamować doładowanie 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

Jak chce doładować internet AKT pod 360 to mi przychodzi sms że mam włączony elastyczny pakiet internetowy, i jak to wyłączyć

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12984
  • 53305
  • 619

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

@Krystian99 

pakiet cykliczny można wyłączyć na kilka sposobów:

  • wysłanie SMS-a o treści NIE pod numer 630 (koszt SMS-a zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem)
  • wpisaniena klawiaturze telefonu kodu *101*1*0# i zatwierdzenie przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna)
  • zalogowanie do Mój Orange w apce lub www
  • kontakt z infolinią: 510 100 100 lub napisać na czacie, konsultant wyłączy.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

@agat13  nie działa, przychodzi sms że nie mam włączonego pakietu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12984
  • 53305
  • 619

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

@Krystian99  to jedno co doradzę, to infolinia jutro z rana, bo jest w systemie jakoś bubel, który nie dość, że źle informuje, to nie jest po Twojej myśli. Musisz zgłosić uporządkowanie sprawy po stronie operatora 

To jedyna ścieżka, skoro te z podpowiedzi nie działają 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

@Krystian99  Tak powinno być.SMS na NR 360 włącza EPI elastyczny pakiet internetowy (saldo internet bez limitu)

SMS na nr 630 włącza NL. Jak już muszę SMSem włączać NL to korzystam z nr 80630

 

PS. Pomyliłeś się. Masz dostęp do konta na MO, to raz na pół roku przez dobę (od aktywacji nie chcianej usługi) możesz dezaktywować usługę bo jest w usługach i pakietach aktywnych w MO dostępny guzik dezaktywujący usługę i zwracający złotówki.

Jednak dla usług za 1 zł to często działa na niby.

PS2. Stan konta i wszystkich środków aktywnych i zablokowanych najlepiej sprawdzać na stronie MO po kliknięci na zobacz szczegóły przy numerze.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 38
  • 0

Przy doładowywaniu internetu sms pokazuje że mam włączony pakiet elastyczny a nie mam go włączonego

To jest właśnie internet z przegródki Elastyczny Pakiet Internetowy.

Za pewne chciałeś kupić więcej GB? Jeśli tak to po prostu musisz zrobić zwykłe doładowanie - najlepiej online to wpadnie +10GB do każdego.