Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Przeniosłem numer z Play do Orange i do 09.11.17 mam numer tymczasowy - pytanie czy jeśli teraz doładuję konto kwotą 30 zł i uaktywnię pakiet, to czy z dniem kiedy mój przenoszony numer zostanie włączony, a tymczasowy będzie już nie aktywny, pakiet przejdzie na nowy numer?

 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Włączone pakiety pozostaną nadal aktywne.

Tylko mała uwaga: jeśli chcesz włączyć pakiet za 28 zł na nolimit na rozmowy+sms+ ileś gb to go w niższej cenie można włączyć po skutecznym przeniesieniu.
Regulamin http://wybierzorange.pl/regulaminy/Regulamin_cykliczna-usluga-rozmowy-i-SMSy-bez-limitu-do-wszystkic...
Bez tego ten pakiet kosztuje 35 zł.

 

Edit: poza tym dziwnie piszesz, że przeniosłeś numer a do 9.11 masz tymczasowy. To chyba przeniesienie nie nastąpiło?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

@Prracownik, porozmawiaj na czacie z doradcą klienta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Włączone pakiety pozostaną nadal aktywne.

Tylko mała uwaga: jeśli chcesz włączyć pakiet za 28 zł na nolimit na rozmowy+sms+ ileś gb to go w niższej cenie można włączyć po skutecznym przeniesieniu.
Regulamin http://wybierzorange.pl/regulaminy/Regulamin_cykliczna-usluga-rozmowy-i-SMSy-bez-limitu-do-wszystkic...
Bez tego ten pakiet kosztuje 35 zł.

 

Edit: poza tym dziwnie piszesz, że przeniosłeś numer a do 9.11 masz tymczasowy. To chyba przeniesienie nie nastąpiło?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Data 09.11.17 była najbliższą datą którą mogłem wybrać, żeby numer przenoszony stał się aktywny 🙂 Napisałem, że przeniosłem - chodzi o to, że podpisałem papiery i dostałem już kartę SIM, a przeniesienie ma nastąpić własnie 09.11.17. A do tego momentu mam nr tymczasowy 😄 

 

Dzięki Piotrek za pomoc! 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Podpisałeś papiery w ofercie na kartę ?? Zetafon?? Przeniesienie do zwykłej oferty na kartę odbywa się bez numeru tymczasowego.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Cytat za http://www.wybierzorange.pl/:

 

 

Do momentu przeniesienia Twojego numeru możesz korzystać z numeru tymczasowego. Aktywuj tylko kartę SIM (wkładając ją do dowolnego telefonu) aby korzystać z 2 GB i konta ważnego rok


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

No jest faktycznie, ale nie wiem w jakim celu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

To jest po to, że jeśli ktoś ustali odległą datę przeniesienia lub przeniesienie się nie powiedzie (np. z powodu niezgodnych danych), to można korzystać już z numeru. Też trzeba pamiętać, że w Orange bez pakietu/promocji internet jest drogi, więc takie startowe 2GB ma powodować nie zjadanie wszystkich środków. Ja i tak radzę poczekać z włączeniem transmisji danych na smsa z potwierdzeniem przyznania tych 2GB.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

Rozumiem, że przeniesienie numeru z oferty na kartę jednego operatora do oferty Orange free na kartę zawsze będzie skutkowało przyznaniem numeru tymczasowego?  Trochę dziwi mnie fakt, że trzeba 11 dni** w moim wypadku na aktywowanie numeru przenoszonego, kiedy nie wiązała mnie z poprzednim operatorem żadna umowa i w związku z tym nie musi być zachowany okres wypowiedzenia tejże.

____
* a wybrałem najbliższą możliwą datę do aktywacji nr przenoszonego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przenoszenie numeru na kartę do Orange a wykupienie pakietu

A przenosisz przez salon czy kurierem?