Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesieniu numeru z Play abonament do Orange karta


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przeniesieniu numeru z Play abonament do Orange karta

Cześć,

 

mam abonament w playu do 19 sierpnia 2017. Chce przejść do Orange na kartę. 

I teraz pytanie czy muszę iść do salonu play i zakończyć umowe abonamentową aby przejść na kartę i dopiero potem przenieść numer Orange? 

 

Czy mogę od razu skorzystać z tej strony do przeniesienia numeru:

http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4004953592,article.html#oferta_menu

I nie musiałbym kończyć umowy w play?

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesieniu numeru z Play abonament do Orange karta


paweu92 napisał(-a):

Cześć,

 

mam abonament w playu do 19 sierpnia 2017. Chce przejść do Orange na kartę. 

I teraz pytanie czy muszę iść do salonu play i zakończyć umowe abonamentową aby przejść na kartę i dopiero potem przenieść numer Orange? 

 

Czy mogę od razu skorzystać z tej strony do przeniesienia numeru:

http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4004953592,article.html#oferta_menu

I nie musiałbym kończyć umowy w play?


Pobieżna lektura regulaminu przenoszenia przydzielonego numeru, prowadzi mnie do wniosku, że możesz skorzystać z kanału sprzedaży "sklep internetowy Orange.pl"

Warunki takiego przenoszenia są tam opisane w § 3  jedene z ustępów tego paragrafu brzmi: "W ciągu 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia wysyłane są za pośrednictwem kuriera, albo w innej prawnie dopuszczalnej formie uzgodnionej z Klientem/Nowym Użytkownikiem, dokumenty, dotyczące przeniesienia przydzielonego numeru, to jest: wniosek o przeniesienie przydzielonego numeru do Mobilnej Sieci Orange /Usługi Stacjonarnej na Mobilnej Sieci Orange z pełnomocnictwem dla Orange Polska S.A. do dokonania wszelkich czynności związanych z przeniesieniem przydzielonego numeru..."


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Przeniesieniu numeru z Play abonament do Orange karta

Wypełniając formularz na stronie www, Orange wysyła do Ciebie kuriera z papierami. Potem gdy Orange otrzyma podpisane papiery to Orange załatwia formalności z poprzednią siecią. Sam nie musisz nic robić.