Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie usługi na kartę w salonie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 154
  • 0

Przeniesienie usługi na kartę w salonie

Trochę z innej beczki, bo już nie chce zakładac nowego tematu. Czy naprawdę w salonie Orange nie można przenieść numeru do Orange? Okazuje się, że można przenieść tylko wtedy gdy chcę abonament. Jak karta to nie można, starter przyniesie kurier i u niego się podpisuje papiery, a pracownik salonu to może co najwyżej wypełnić za mnie to: https://www.orange.pl/portal/commerce/wizard_b2c?_requestid=48541

 

Serio?

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Orange na kartę - pytanie o wielkość pakietu – moderator Michał

26 ODPOW. 26

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3289
  • 7806
  • 144

Przeniesienie usługi na kartę w salonie

@giaur500 , możesz złożyć skargę. Jest możliwość przeniesienia również na kartę. Napisz na facebooku, a nawet do rzecznika Orange, ze odmówili. 

 

Poszukaj salonu prawdziwego Orange, a nie ajenta. Masz inne salony w okolicy??


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 154
  • 0

Orange na kartę - pytanie o wielkość pakietu

Byłem w 3 salonach. W pierwszym niby przenieśli a potem zadzwonili że jednak się nie udało i żeby iść do innego. W drugim powiedzieli że Orange załatwia to tylko dla klientów na abonament. A w trzecim powiedzieli że nie mają takiego systemu i nie da się, ale już już niebawem taki system będzie no ale na teraz to jeszcze nie ma i jest tylko taka opcja że kurier mi przyniesie kartę i papiery w ciągu 2 tygodni, czyli przeklikają ten publiczny formularz.

 

Salony w galeriach handlowych, jest jeden i oddzielny ale tam nie byłem. A to jakaś różnica?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3289
  • 7806
  • 144

Przeniesienie usługi na kartę w salonie

@giaur500 , jest różnica, bo są Salony org Orange i podwykonawcy...

 

Napisz maila do rzecznika konkretne salony i gdzie Ci odmówili możliwość przeniesienia. 

To jest parodia co wymyślają. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 154
  • 0

Orange na kartę - pytanie o wielkość pakietu

Że parodia to się zgadzam. Mógłbym złośliwie odpowiedzieć że i owszem pójdę do innego salonu, obok za ścianą jest salon konkurencji. Chyba nie tak się pozyskuje klientów, coś tu jest nie tak.

 

@Ron Da się sprawdzić który salon to podwykonawa/ajent a który nie? Jestem w stanie uwierzyć, że oni naprawdę nie wiedzieli jak to zrobić i albo faktycznie im ten system nie działa albo nie zostali przeszkoleni z obsługi. Pewnie bezpośrednio w Orange w prawdziwym salonie tego problemu by nie było.

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3289
  • 7806
  • 144

Przeniesienie usługi na kartę w salonie


@giaur500napisał(-a)

...owszem pójdę do innego salonu, obok za ścianą jest salon konkurencji. Chyba nie tak się pozyskuje klientów, coś tu jest nie tak.


a to wrażenia na nikim w dzisiaj nie robi. 🙂 Czasy "klient nasz Pan" się skończyły. Sam pracuje w handlu i wiem co mówię 🙂

 

Polecam napisać maila, bo to chodzi o same procedury. Jeśli to salon podwykonawca, to pracownicy mają często kłopoty (rozmowy) za to, że nie sprzedali abo. Sam system do MNP PrePaid, podobno także archaiczny.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 154
  • 0

Orange na kartę - pytanie o wielkość pakietu

Maila mogę napisać, ale tak czy siak muszę czekać na kuriera. Skoro Orange ciśnie pracowników żeby sprzedawali abo to i nie dziwne że nie chce im się przenosić prepaidów.

 

A to jest salon firmowy czy ajent? https://salony.orange.pl/pl/orange-bia%C5%82ystok-legionowa-27369


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3289
  • 7806
  • 144

Orange na kartę - pytanie o wielkość pakietu

@giaur500 to jest Smart Store, więc powinien być prawdziwy salon Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 154
  • 0

Orange na kartę - pytanie o wielkość pakietu

No dobrze, ale teraz to już nie będę tam jechać żeby nie marnować czasu znów, zadzwonię i spytam czy mi przeniosą prepaida czy nie. O ile odbiorą telefon, te w galeriach nigdy nie odbierają.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32666
  • 38150
  • 1379

Przeniesienie usługi na kartę w salonie

W każdym salonie można przenieść numer. Problem jest taki, że sprzedawcy nie mają z tego prowizji albo czasem nie mają potrzebnych kart sim - więc w praktyce jest to trudne.