Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@spironapisał(-a)

U mnie przy włączonym adblocku czat działa.


Z Aplikacji nie mogłam. Po zalogowaniu na laptopie jakoś się udało. Konsultant napisał, że wniosek został zamknięty 25.10.2018 r. I od tego czasu mogłam ponownie składać wniosek, gdzie w salonie tego nie zrobili....

Więc sama wypełniłam dane i złożyłam wniosek o przeniesienie numeru przez internet.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Przeniesienie numeru

No to trzymam kciuki za kuriera i szybkie przenosiny. Daj nam proszę znać kiedy sprawa się zakończy. I pamiętaj o promce dla mnp:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#prezenty-ciesza-setnie-nowy-klient


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@spironapisał(-a)

No to trzymam kciuki za kuriera i szybkie przenosiny. Daj nam proszę znać kiedy sprawa się zakończy. I pamiętaj o promce dla mnp:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#prezenty-ciesza-setnie-nowy-klient


Oczywiście dam znać. A o promocji wiem, bo kilka dni temu gdzieś mi się w oczy rzuciła 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru

Kurier był, dokumenty podpisane, ale na stronie wyświetla mi dziwny numer tymczasowy, czym to jest spowodowane?


IMG_20181116_212712.JPG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Ja tego nie wiem, może to być tzw id kontraktu - numer wewnętrzny w systemie Orange. A numer docelowy już jest w Orange?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
Ja tego nie wiem, może to być tzw id kontraktu - numer wewnętrzny w systemie Orange. A numer docelowy już jest w Orange?

Najbliższa data do wybrania, która była dostępna to 23.11.2018 r., więc jeszcze czekam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

To dziwny status zamknięte przy zleceniu przeniesienia.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Przeniesienie numeru

Mnie też ten status "zamknięte" trochę intryguje. Nr tymczasowy pewnie będzie w papierach które przywiózł Ci kurier razem z kartą SIM. Ale dla pewności w wolnej chwili namawiam do czata i wyjaśnienia tego statusu i przy okazji tego numeru tymczasowego.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@spironapisał(-a)

Mnie też ten status "zamknięte" trochę intryguje. Nr tymczasowy pewnie będzie w papierach które przywiózł Ci kurier razem z kartą SIM. Ale dla pewności w wolnej chwili namawiam do czata i wyjaśnienia tego statusu i przy okazji tego numeru tymczasowego.


Tak, numer tymczasowy jest w papierach. Początkowo na zdjęciu, które dodałam też był on wpisany, ale konkretnie po podpisaniu dokumentów w czwartek wieczorem jak weszłam na status zlecenia to numer zmienił się na ten widoczny na zdjęciu....

No dzisiaj nie załatwię nic na czacie, bo mają tylko od poniedziałku do piątku, czy ewentualnie na infolinii też mi to wyjaśnią, czy mam czekać do poniedziałku i na czacie wyjaśniać?!?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Też powinni mieć info na infolinii.