Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z Play

[ Edytowane ]

Jestem obecnie w Play MIX. Wywiązałem się z umowy, wszystkie 24 doladowania zostały wykonane - ostatnie okolo 3 tygodnie temu. Chciałem się przenieść do Orange i w salonie dostałem informację od konsultantki, że muszę najpierw Play coś załatwiać, wypowiedzieć umowę, odczekać miesiąc i dopiero mogę wrócić i się przenosić. Z kolei Pan w Play powiedział, że z umowy się wywiązałem i nic nie muszę u nich robić - załatwia wszystko sieć do której chce się przenieść - czyli Orange. No i tak, w Orange kazali iść do Play a z Play do Orange. Proszę mi pomóc, co trzeba zrobić, żeby ten numer przenieść bo do tej pory nadal nic nie wiem.

EDIT: Zapomniałem dodać, że w Orange nie chce żadnej umowy, tylko oferta na kartę Orange Free Emotikon: Mrugający

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

To nie prawda co poinformowano Cię w Orange. Musisz tylko w Play dowiedzieć czy po "spłacie" mixa numer jest traktowany jako oferta prepaid czy postpaid. Z tą informacją udajesz się do salonu - musi być to wpisane we wniosek o przeniesienie numeru. Jak wpiszesz źle, to do przeniesienia nie dojdzie.
.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

To nie prawda co poinformowano Cię w Orange. Musisz tylko w Play dowiedzieć czy po "spłacie" mixa numer jest traktowany jako oferta prepaid czy postpaid. Z tą informacją udajesz się do salonu - musi być to wpisane we wniosek o przeniesienie numeru. Jak wpiszesz źle, to do przeniesienia nie dojdzie.
.
Poziom 23, Pasjonat
  • 599
  • 692
  • 19

@domeczegg, po spłacie mixa nadal masz taryfe mix tyle, że bez cyrografu. Żeby przeniesienie się udało bez zbędnych problemów (najlepiej takie jednodniowe) numer musi mieć aktywne wychodzące. 

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
0 Lubię to
Odpowiedz