Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Play

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z Play

Jestem obecnie w Play MIX. Wywiązałem się z umowy, wszystkie 24 doladowania zostały wykonane - ostatnie okolo 3 tygodnie temu. Chciałem się przenieść do Orange i w salonie dostałem informację od konsultantki, że muszę najpierw Play coś załatwiać, wypowiedzieć umowę, odczekać miesiąc i dopiero mogę wrócić i się przenosić. Z kolei Pan w Play powiedział, że z umowy się wywiązałem i nic nie muszę u nich robić - załatwia wszystko sieć do której chce się przenieść - czyli Orange. No i tak, w Orange kazali iść do Play a z Play do Orange. Proszę mi pomóc, co trzeba zrobić, żeby ten numer przenieść bo do tej pory nadal nic nie wiem.

 

EDIT: Zapomniałem dodać, że w Orange nie chce żadnej umowy, tylko oferta na kartę Orange Free 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z Play

To nie prawda co poinformowano Cię w Orange. Musisz tylko w Play dowiedzieć czy po "spłacie" mixa numer jest traktowany jako oferta prepaid czy postpaid. Z tą informacją udajesz się do salonu - musi być to wpisane we wniosek o przeniesienie numeru. Jak wpiszesz źle, to do przeniesienia nie dojdzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z Play

To nie prawda co poinformowano Cię w Orange. Musisz tylko w Play dowiedzieć czy po "spłacie" mixa numer jest traktowany jako oferta prepaid czy postpaid. Z tą informacją udajesz się do salonu - musi być to wpisane we wniosek o przeniesienie numeru. Jak wpiszesz źle, to do przeniesienia nie dojdzie.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie numeru z Play

@domeczegg, po spłacie mixa nadal masz taryfe mix tyle, że bez cyrografu. Żeby przeniesienie się udało bez zbędnych problemów (najlepiej takie jednodniowe) numer musi mieć aktywne wychodzące.