Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Play do Orange dokumenty

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange dokumenty

Witam, kilka dni temu przeniosłem numer z Play na kartę do Orange free na kartę .

Kazano mi podpisać 6 stron dokumentów

-karta rejestracyjna osoby fizycznej zawierająca 3 kartki

na 2 kartce kazano mi podpisać "oświadczenie, że jestem Abonentem oferty na kartę w sieci Orange i posiadam prawo do" oraz były wymienione moje dane

na 3 kartce był tylko napis "oświadczenie, że jestem Abonentem oferty na kartę w sieci Orange i posiadam prawo do" reszta kartki była pusta

- na 4 kartce jest "Oświadczenie Abonenta" w którym Orange zobowiązuje się między innymi iż aktywuje kartę sim

-na 5 kartce jest napisane "Oświadczenie" między innymi dotyczy wypowiedzenia umowy  play

- na 6 kartce jest napisane"Wniosek o przeniesienie przydzielonego numeru do nowego operatora" oraz "Pełnomocnictwo"

Proszę aby ktoś kto przenosił numer do Orange potwierdził że tak dużo musiał podpisywać kartek gdyż  kiedyś jak przenosiłem z Orange numer to wystarczyło podpisać jeden dokument w Play aby przenieść numer.

Zakładam ten temat aby się upewnić iż wszystko jest w porządku. Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przeniesienie numeru z Play do Orange dokumenty

Orange rozdziela dokumenty na różne papierki.

Play ma jeden bo ich interesuje tylko wniosek MNP, a reszta zazwyczaj nie jest drukowana.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przeniesienie numeru z Play do Orange dokumenty

Orange rozdziela dokumenty na różne papierki.

Play ma jeden bo ich interesuje tylko wniosek MNP, a reszta zazwyczaj nie jest drukowana.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Przeniesienie numeru z Play do Orange dokumenty

@misieksan

jeśli udzielona odpowiedź okazała się dla Ciebie przydatna, to zachęcam do jej oznaczenia 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.