Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru na kartę - promocja zaproś znajomego (3 miesiące rozmów i 100 GB)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 66
  • 0

Przeniesienie numeru na kartę - promocja zaproś znajomego (3 miesiące rozmów i 100 GB)

Mam numer na kartę w Orange, w Mój Orange zauważyłem taką promocję, mam taki jeszcze awaryjny numer w Plusie zarejestrowany na mamę i chciałbym go przenieść ale na stronie Orange nie widzę zbytnio opcji gdzie to zrobić online.

 

W ogóle ta promocja jeszcze obowiązuje? Dotyczy tylko rozmów, SMS i MMS nie są w promocji?comment_1607959062eUV79TDL7AuGXOUEo9VOxT

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru na kartę - promocja zaproś znajomego (3 miesiące rozmów i 100 GB)

To archiwum.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru na kartę - promocja zaproś znajomego (3 miesiące rozmów i 100 GB)

@mumiok wysylas. Smsa zgodnie z tym co pisze. A pozniej przenosisz przez https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 66
  • 0

Przeniesienie numeru na kartę - promocja zaproś znajomego (3 miesiące rozmów i 100 GB)

rozumiem, mi chodziło o jakąś promocję dla przenoszących numer bo to taki domowy awaryjny telefon, niby zawsze ma parę zł na koncie i rok ważności konta ale skoro to archiwum i już nie obowiązuje to nie wiem czemu jest w aplikacji Mój Orange