Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z historią połączeń na extra numerze


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 23
  • 0

Problem z historią połączeń na extra numerze

Witam

Mam problem z historią połączeń na orange extra numerze, problem pojawił się po zmianie starego samsunga na Xiaomi. Gdy ktoś dzwoni na extra numer w historii połączeń nie ma tego numeru jak to było na starym telefonie numer pojawiał sie z #2, róniez smsy przychdzą bez #2 wiec nie wiadomo na jaki numer jest sms czy na extra czy na podstawowy wiec nie da sie z tego korzystać w tej chwili.

Czy kroś miał podobny problem i udao

34 ODPOW. 34

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z historią połączeń na extra numerze

@Simonti od jakiegoś czasu bawię się Xiaomi i widać sporą różnicę między Samsungiem. Uważam, że to kwestia oprogramowania modułu telefonicznego, dlatego masz takie sytuacje z extra numerem. Pewnie po powrocie na Samsunga, problemu nie będzie.

Dla mnie sam moduł obsługi telefonu w Xiaomi nie odpowiada. SMS-y jeszcze gorzej wyglądają, więc podejrzewam, że mam pierwszego i za razem ostatniego Xiaomi. Samsung jakoś lepiej się dla mnie sprawuje.

 

Ciekawe, czy jak by zainstalować inną apkę do obsługi połączeń telefonicznych, to by poprawiło sytuację w Xiaomi. To tylko podpowiedź i jak nie chcesz ryzykować, to nie polecam. Sam nigdy nie testowałem takiego rozwiązania. Szkoda mi smartfona, żeby coś w sofcie się skopało.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 23
  • 0

Problem z historią połączeń na extra numerze

Aplikacjje telefonu można sobie zmieniać do woli, zmieniłem tą od googla na Orange ale to nic nie dało, a zmieniłem starego samsunga na nowego Xiaomi wiec trochę średnio wracać na stary telefon tylko z tego powodu. Ale przydało by sie znaleźć rozwiązanie tego problemu bo z extra numeru korzystam często.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z historią połączeń na extra numerze

@Simonti poszukałem jeszcze regulaminu:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27441/b19fe10e-91c2-4e51-9cf0-22bb11befb61.pdf

Może tu znajdziesz podpowiedź dotycząca swojego problemu.

Być może poz mianie smartfona nastąpiła updane oprogramowania karty SIM, dlatego teraz inaczej działa niż na samsungu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Problem z historią połączeń na extra numerze

Ciekawe jaki masz dialer od  Google czy od Xiaomi?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 23
  • 0

Problem z historią połączeń na extra numerze

Z Google zmieniłem na Orange

Anonim

Nie dotyczy

Problem z historią połączeń na extra numerze


@Windowv2napisał(-a)

Ciekawe jaki masz dialer od  Google czy od Xiaomi?


Xiaomi wycofał te aplikacje które ma też Google Play, duży plus za to 😊

Anonim

Nie dotyczy

Problem z historią połączeń na extra numerze

@Simonti  jaki masz model telefonu Xiaomi? 

Obstawiam jakiś problem w telefonie, to specyficzna usługa Orange, może nie działać prawidłowo, podmiana aplikacji tego nie zmieni, może kolejna aktualizacja oprogramowania 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z historią połączeń na extra numerze

@Anonim może być updated softu na karcie SIM? Było przecież przełożenie karty SIM. Jak Samsung nie był restartowany, to działało jak potrzeba było @Simonti. Po przełożeniu karty SIM usługa zaczęła działać inaczej, według opisu regulaminu zamieszczonego wyżej.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z historią połączeń na extra numerze

@ketrasaArtur  co się dzieje i co było aktualizowane, to zdalnie nikt nie zgadnie, trzeba by takiego drugiego użytkownika znaleźć, temat moim zdaniem mega trudny.