Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

Dzień dobry,jestem w trakcie przeniesienia numeru do Orange na kartę i w chwili obecnej mam numer tymczasowy i moje pytanie jest następujące czy usługi które mam włączone paczki internetu GB i środki zostaną przeniesione z numerem który zostanie przeniesiony z plusa do Orange 15.06 bo chciałbym się upewnić ,dziękuję za wszelkie odpowiedzi 🙃

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52794
  • 713

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

@przemas2216 wszystkie paczki, pakiety, doładowania konta głównego aktywowane na numerze tymczasowym zostaną przeniesione na numer docelowy w dniu przeniesienia. Numery zostaną podmienione kilka minut po północy i to co było aktywne na numerze tymczasowym, zostanie z automatu uruchomiona na numerze docelowym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

Jeśli przenosisz numer, to goły, bez GB i środków na koncie, to chyba jest w regulaminie, ale kto to czyta 😎


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

Numer tymczasowy jest już w Orange free z którego korzystam na codzien w aplikacji mój Orange chodzi mi o to czy przejdą te paczki na ten numer docelowy 🤗

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

Nic na docelowy numer Orange nie przejdzie z Plus i jak na koncie masz jakieś środki, to zgłoszenie o zwrot zrobić na swoje konto bankowe 😎


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

My się chyba nadal nie rozumiemy mam kartę SIM od Orange z numerem tymczasowym który to numer zmieni się na ten który chce przenieść ,według informacji jakie otrzymałem na czacie Orange te numery się podmienia w momencie przeniesienia i wszystko usługi zostaną przeniesione

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

@przemas2216  nie jasno piszesz, to co na tymczasowym masz, przejdzie na finalny numer, jaki przeniosłeś z Plusa, więc się nie martw, wszystkie usługi i kasa będzie aktywna 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7517
  • 137

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

tak pakiety na numerze tymczasowym powinny zostać, a zmieni się tylko numer docelowy. 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

Trochę to dla mnie pogmatwane numer tymczasowy i wg może dlatego 

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

@przemas2216  w aplikacji wszystko masz, po przeniesieniu numeru z Plus, aplikacja podmieni numer tymczasowy na ten co przenosisz, reszta w aplikacji się nie zmieni, więc bez stresu do tego podejdź, jakbyś miał inne problemy kiedyś, to śmiało pytaj 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52794
  • 713

Przeniesienie numeru do Orange free na kartę

@przemas2216 wszystkie paczki, pakiety, doładowania konta głównego aktywowane na numerze tymczasowym zostaną przeniesione na numer docelowy w dniu przeniesienia. Numery zostaną podmienione kilka minut po północy i to co było aktywne na numerze tymczasowym, zostanie z automatu uruchomiona na numerze docelowym.