Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekierowanie połączeń nr prepaid

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Przekierowanie połączeń nr prepaid

czy w usłudze na kartę jest możliwość uruchomienia przekierowania połączeń na inny numer? np. kod **61*+48.....#?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekierowanie połączeń nr prepaid

Tylko we flex jeśli liczyć jako rodzaj oferty przedpłaconej. W zwykłych prepaidzie przekierowań nie ma.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekierowanie połączeń nr prepaid

Tylko we flex jeśli liczyć jako rodzaj oferty przedpłaconej. W zwykłych prepaidzie przekierowań nie ma.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Przekierowanie połączeń nr prepaid

Masakra, przecież to jedna z podstawowych usług, jak poł. oczekujące i transmisja danych 😕


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Przekierowanie połączeń nr prepaid


@LukUscnapisał(-a)

Masakra, przecież to jedna z podstawowych usług


A jaka inne sieć oferuje taką usługę w ofercie prepaid?... Emotikon: sfrustrowany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekierowanie połączeń nr prepaid

Niektóre w wybranych taryfach tak. Nie są standardem takie usługi w prepaidzie. Wynika to z faktu, że przy przekierowaniu czy połączeniu oczekujących ciężko kontrolować biling online.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Przekierowanie połączeń nr prepaid

przekierowanie to po prostu połączenie z Twojego numeru w tle dalej na wskazany numer, dla systemu Operatora nie powinno to stanowić problemu. Wg mnie  brak opcji to kwestia chęci nie braku możliwości technicznych. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekierowanie połączeń nr prepaid

Uwzględnij to, że systemy bilingowe powstały 20 lat temu gdzie te usługi były luksusem. Poza firmami mało osób je używa. A żaden operator nie zainwestuje dużej kasy na wdrożenie jej do obecnych taryf. Flex był w Orange robiony na innej platformie i tam się pojawiła ta usługa.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Przekierowanie połączeń nr prepaid

używałem tej funkcji dość dawno temu i nie miałem najmniejszych problemów. teraz akurat mam potrzebę z niej skorzystać ponownie, , stąd jestem zaskoczony, że to jakiś "ekstras" w XXIw. 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekierowanie połączeń nr prepaid

Korzystałeś z prepaida ileś lat temu?
Anonim

Nie dotyczy

Przekierowanie połączeń nr prepaid

Ja korzystałem od początków prepaid, nie było nigdy przekierowań, zawieszania połączeń, czy oczekujących połączeń, te usługi od zawsze tylko w abonamencie były.