Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

 Nie dotarł do mnie kurier od 4 kwietnia do dziś jak myślicie da się jeszcze coś zrobić? 

 

Ultra2020_0-1586963005930.png

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

@Ultra2020 w tym momencie to ponowne złożenie zamówienia.

Ewidentnie widać, że kurier nie zastał odbiorcy, albo nie chciał zastać.

 

Jak dostałeś SMS-a z informacja o doręczeniu, to dzwoniłeś na numer kuriera? 

Na to wygląda, że w mojej okolicy łatwiej mi się dogadać z kurierem. Nigdy nie miałem z kurierami z firmy DPD problemów z dostarczeniem przesyłki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

Dodam że u mnie zawsze ktos jest w domu i nie było kuriera oraz na adres mailowy nie otrzymałem powiadomienia jedno powiadomienie na numer telefonu 9 kwietnia. 

 

"Dzis doreczamy Twoja paczke xxxxxxxxx. Mozesz ja odebrac bez kontaktu podajac kurierowi PIN:xxxxxx. Odbierz na zewnatrz lub popros o pozostawienie w portierni/recepcji. Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposob dostawy. Plac karta za COD. Poinformuj Kuriera jezeli przebywasz na kwarantannie. Kurier DPD 789382512"

 

Myślałem, że chodziło o inna przesyłkę, bo trochę zamawiam przez internet i wszystkie paczki dotarły poza karta sim.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

@Ultra2020 w tym momencie to ponowne złożenie zamówienia.

Ewidentnie widać, że kurier nie zastał odbiorcy, albo nie chciał zastać.

 

Jak dostałeś SMS-a z informacja o doręczeniu, to dzwoniłeś na numer kuriera? 

Na to wygląda, że w mojej okolicy łatwiej mi się dogadać z kurierem. Nigdy nie miałem z kurierami z firmy DPD problemów z dostarczeniem przesyłki.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

Ja też nie miałem problemów to mój pierwszy 🙂 i tak się nie przejmuje chociaż bardzo chciałem w dniu urodzin aktywować numer tymczasowy a tu nie udało się. 

 

Co do kuriera to nie dzwoniłem myślałem że Orange ma specjalnych swoich kurierów i nie zczaiłem teraz dopiero tak przeglądam smsy i ten jeden jest w telefonie sprawdzam na stronie i widzę to co wy wyżej widzicie 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

złożyłem ponownie wniosek może przyjdzie kurier 20 kwietnia to aktywuje numer tymczasowy i wtedy data aktywacji będzie 20 kwietnia tak? a numer zostanie przeniesiony trochę później ze względu że najszybszy termin jest pod koniec miesiąca.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

@Ultra2020 to są ci sami kurierzy, co dostarczają pozostałe przesyłki, nie tylko od Orange. Ten co w mojej okolicy dostarcza, to tylko wykonuję do niego telefon, pytam się gdzie jest, podjeżdżam i odbieram przesyłkę. Nie musi nawet do mnie przyjeżdżać pod podany adres. Myślę, że to i dla niego wygodniejsze, bo nie krąży po mieście. 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

To teraz jak dostaniesz SMS-a, to przypilnuj, abyś otrzymał przesyłkę 👍


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

teraz zrobię wszystko co w mojej mocy by ją odebrać 🙂

 

Tylko nie wiem czy jakiś błąd jest w systemie Orange nie otrzymałem potwierdzenia na adres mailowy o złożonym wniosku a zawsze otrzymywałem. Może dotrze po czasie poczekam jeszcze z kilka godzinek 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru brak kuriera DPD

Już otrzymałem kartę SIM z numerem tymczasowym. Kurier chciał tylko Pin, który otrzymałem na telefonie i dwa czytelne podpisy. Orange dla bezpieczeństwa dorzuca od siebie długopis 🙂

 

Teraz tylko aktywować numer tymczasowy w dniu urodzin 🙂 i będę miał prawie tak jakbym przenosił w tym dniu numer 🙂