Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 58
  • 0

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

W dniu dzisiejszym zleciłem przejście z Orange Flex do Orange na Kartę, co się udało, następnie wysłałem smsa w celu przejścia do Nju Mobile i od tamtego momentu mam zablokowany numer. Telefon nie łączy się do sieci. Na infolinii usłyszałem, że problem naprawia w ciągu 48 godzin, a właściwie to chyba Pani do końca nie wiedziała co to za problem. Czyli robiąc wszystko według instrukcji mam zablokowany numer na dwa dni. Czy to ma być poważne w dzisiejszym świecie? 

39 ODPOW. 39

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

Trochę za szybko ta migracja do NJU. Zawsze lepiej odczekać 24h.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 58
  • 0

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

Dobrze byłoby dorzucić gdzieś taką informację, niestety ja się z nią nigdzie nie spotkałem. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 58
  • 0

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

Czy mógłbym dodatkowo prosić tutaj kogoś z konsultantów o weryfikację mojej sytuacji? Nie ukrywam, że brak dostępu do numeru telefonu przy podwójnych autoryzacjach na większości serwisów jest trochę problematyczny. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

@Voximodo  tu żaden z konsultantów nie zagląda, a jeśli, to nic oficjalnie nie odpowie proch tego, co padło, czyli, że za szybką dla systemów...w sumie jednego operatora. Procesy są szeregiem czynności po sobie następujących..jeśli wprowadzisz za szybko zmiany, masz kaszankę, czyli to co teraz widzisz..

Poczekaj do jutra i reklamuje na czacie lub infolinii 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

@Voximodowymiana informacji między ofertami Orange jest kiepska. Często użytkownik sam musi wyszukać informacji między innymi o przejściach między ofertami Orange. Niby FLEX, FREE, NJU oferty jednego operatora, a kompletnej informacji brak.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

@Voximodo z czymś takim jak ten się nie spotkałem 🤔

Tak jeszcze zgaduje, że w ciągu godziny, bo czas gonił,😄

Przecież te oferty są na różnych platformach i nie ważne że jednego operatora,  możesz przez to stracić numer nawet, ale tego pewnie nie brałeś pod uwagę, zgłoszenie zrobić w BOK Orange 😎

Bo to forum użytkowników usług Orange, nie wsparcie Orange czy BOK 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

@Voximodo O ile mnie pamięć nie myli to już z Flex do karty było trudno do niedawna migrować ( trzeba było dookoła Macieju) i teraz tylko skrót wymyślono...więc w tym przypadku pośpiech nie był wskazany, bo młode systemy jeszcze glupieją 🤣

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

Cześć @Voximodo 

Przesyłam Ci link do  tematu który jest na forum Nasz Orange Czy z oferty FLEX da sie przenieść numer do NJU mobile? https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Czy-z-oferty-FLEX-da-sie-przenie%C5%9B%C4%87-numer-do-NJU-mobi...

a także  kolejny link do tematu który też jest na forum Nasz Orange  Przeniesienie z Orange Flex do Nju mobile https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przeniesienie-z-Orange-Flex-do-Nju-mobile/td-p/192271

Zerknij do tych linków

Może coś Ci pomogą

Pozdrawiam 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 58
  • 0

Przejście z Orange Flex do Nju - zablokowany numer

No cóż, w takim razie moja wina, że tak szybko się chciałem przemigrowac. No nic, będę próbował jutro rano jeszcze zadzwonić do BOKu i zobaczymy co powiedzą.