Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie ważności niebonusowych GB

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Przedłużenie ważności niebonusowych GB

Cześć. Jestem świeży w ORANGE. Postanowiłem przejść do pomarańczowej sieci ze względu na dużo szybszy internet LTE w mojej lokalizacji - około 4x szybszy niż u fioletowego operatora.

Mam na koncie taką sytuację jak na zdjęciu. Interesuje mnie przedłużenie ważności podstawowego pakietu GB. Czy jest to możliwe? Co mam zrobić i za ile? Dzięki 🙂


orange saldo.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18907
  • 54152
  • 746

Przedłużenie ważności niebonusowych GB

@Loki1 w takim przypadku trzeba uruchomić pakiet bez limitu, wersję jednorazową lub cykliczną. Innej opcji niestety nie ma.

Obecnie widać po screenie, że masz wersję cykliczną. Trzeba więc zapewnić środki na koncie do odnowienia usługi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18907
  • 54152
  • 746

Przedłużenie ważności nie bonusowych GB

@Loki1 zakładam, że chodzi o GB bonusowe z doładowań?

Można wykupić usługę więcej czasu na internet. Rok kosztuje 29 zł.

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/31349/fa1ee392-ea88-4300-9320-b5fa7ab2d5d5.pdf

Proponuję aktywować kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka lub wysłanie SMS-a o treści AKT365 pod numer 411. Automatycznie zostanie przedłużone konto główne (złotówkowe).

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Przedłużenie ważności nie bonusowych GB

Nie, chodzi o pakiet nie bonusowy - jak w temacie.

Mam 832,02GB na 24 dni (pakiet internet). Nie wykorzystam tego, nie ma opcji. Przyda się przedłużyć 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18907
  • 54152
  • 746

Przedłużenie ważności niebonusowych GB

@Loki1 w takim przypadku trzeba uruchomić pakiet bez limitu, wersję jednorazową lub cykliczną. Innej opcji niestety nie ma.

Obecnie widać po screenie, że masz wersję cykliczną. Trzeba więc zapewnić środki na koncie do odnowienia usługi.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Przedłużenie ważności nie bonusowych GB

Ok, tak zrobię.

Obawiałem się, że jeśli jakoś nie przedłużę pakietu internet to nowy pakiet "bez limitu" doda mi tylko 400GB ale obecne GB tyle ile zostanie na koniec okresu ważności przepadną.

 

To jeszcze pytanko do bonusowych GB. Czy promocja „300 GB za darmo przez rok” za 5zł w paczkach po 25GB co miesiąc przedłuży mi ich ważność salda bonusowych GB o 31dni?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18907
  • 54152
  • 746

Przedłużenie ważności nie bonusowych GB

@Loki1 przedłuży GB promocyjne z doładowań. Jak doładujesz konto złotówkowe za minimum 30 zł lub więcej (nie wiem jaki masz pakiet bez limitu cykliczny), to GB bonusowe również zostaną przedłużone o miesiąc.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18907
  • 54152
  • 746

Przedłużenie ważności niebonusowych GB

@Loki1 jeszcze się upewnię, czy aktywowany był pakiet bez limitu za 15 zł? Jeśli tak, to na odnowienie potrzeba będzie 35 zł. Można przejść na pakiet za 31 zł, ale wtedy tracisz otrzymanie 400 GB co miesiąc. Można wtedy włączyć pakiet 100 GB na miesiąc / 1200 GB na rok.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Przedłużenie ważności niebonusowych GB

Tak, aktywowany był pakiet bez limitu za 15 zł (promocja na pierwszy miesiąc). Teraz będzie już po 35zł/msc.