Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie ważności bonusu internetowego

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużenie ważności bonusu internetowego

Mam kartę w usłudze Orange Free, której używam w modemie internetowym od dwóch lat. Rok temu bez problemu przedłużyłem sobie ważność wykupionego tam pakietu danych o rok dzięki usłudze Konto Ważne Rok. Wczoraj zrobiłem to samo i zorientowałem się, że warunki promocji się zmieniły i usługa nie przedłuża już ważności bonusów za doładowania.

 

Stąd moje pytanie - jaki jest najtańszy sposób na przedłużenie tegoż bonusu? Czy jedyną opcją jest po prostu doładowanie, co - z tego co zrozumiałem z tabelki tutaj - jest opcją bardzo nieopłacalną, bo przedłużenie mojego obecnego pakietu o 5 miesięcy kosztowałoby aż 100zł? Nie zależy mi na nowych bonusach i dodatkowych gigabajtach, bo tych z poprzednich doładowań mam aż nadto, chciałbym po prostu przedłużyć sobie ich ważność. Nie ma tańszych alternatyw?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 18138
  • 186

Przedłużenie ważności bonusu internetowego

@Tigro  skoro to jest oficjalna tabela informująca o okresach ważności doładowań i przypisanych do nich pakietach, to chyba nie ma innej alternatywy. Oczywiście wiele zależy jak duże masz zużycie. Skoro jednak piszesz, że chcesz zachować to co udało Ci się zgromadzić, znaczy, że nie przekraczasz przeciętnego transferu.Moim skromnym zdaniem z tej tabelki dość efektownie wygląda doładowanie 50 zł - z ważnością 3 miesięcy, bowiem podwojenie (100zł) daje niby dwa razy tyle GB, ale nie mnoży miesięcy razy dwa, tylko jest na 5, taką samą długość okresu daje jeszcze większa kwota... 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 18138
  • 186

Przedłużenie ważności bonusu internetowego

@Tigro  skoro to jest oficjalna tabela informująca o okresach ważności doładowań i przypisanych do nich pakietach, to chyba nie ma innej alternatywy. Oczywiście wiele zależy jak duże masz zużycie. Skoro jednak piszesz, że chcesz zachować to co udało Ci się zgromadzić, znaczy, że nie przekraczasz przeciętnego transferu.Moim skromnym zdaniem z tej tabelki dość efektownie wygląda doładowanie 50 zł - z ważnością 3 miesięcy, bowiem podwojenie (100zł) daje niby dwa razy tyle GB, ale nie mnoży miesięcy razy dwa, tylko jest na 5, taką samą długość okresu daje jeszcze większa kwota... 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1691
  • 34

Przedłużenie ważności bonusu internetowego

@Tigro, @Misiek62 Udzielił odpowiedzi a z jego wyliczeniami ciężko się nie zgodzić. Szczęśliwy robot Oznaczam zatem jego odpowiedź jako rozwiązanie. Bardzo szczęśliwy robot