Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości wykonywania połączeń


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak możliwości wykonywania połączeń

Witam. Od pewno czasu nie mogę wykonywać połączeń. Po wybraniu numeru AUTOMATYCZNIE mnie rozłącza. Nie mogę dzwonić nigdzie. Ani na polskie numeru ani na zagraniczne. Pakiet wykupiony na nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich. Sms-y działają normalnie. Internet to samo. Tylko te rozmowy. Jakieś rady ? Pozdrawiam
7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2832
  • 7103
  • 184

Brak możliwości wykonywania połączeń

Sprawdź SIM w innym telefonie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Brak możliwości wykonywania połączeń

Sprawdź ustawienia połączeń i opcję odpowiadającą za prezentację numeru przy połączeniach wychodzących - wybierz ustala sieć.
Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości wykonywania połączeń

Sprawdz jaką masz ustawioną sieć w momencie połączenia. A także ustawienia sieci. Lub ustawien mediateka bo być może masz ustawione LTE bez możliwości zmiany na inną sieć np 3G a nie mając usług typu VoLTE telefon nie połączy się w tej sieci.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Brak możliwości wykonywania połączeń

Miałam to samo. Uszkodzona karta SIM była.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości wykonywania połączeń

Usterka może być w telefonie lub czytniku karty sim, trzeba kartę przełożyć do innego telefonu, zbadać problem, potem dopiero kartę sim się wymienia.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10927
  • 150

Brak możliwości wykonywania połączeń

@RudaMenda95

i jak się zakończyła Twoja sprawa?

Czy któryś z powyższych wpisów Ci pomógł? Jeśli tak - to zachęcam do jego oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.