Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

Witam,

 

skorzystałem ze znajomym z promocji "Zaproś znajomego" poprzez wysłanie SMSa z numerem na 80156 dnia 17.01.2018.
Znajomy rozpoczął procedurę przenoszenia numeru online dnia 24.01.2018. Umowa została podpisana, formalności dopełnione (rozwiązanie umowy z poprzednim operatorem z miesięcznym okresem wypowiedzenia) i dostał informację zwrotną, że jego numer zostanie przeniesiony 31.03.2018 (dostał też numer tymczasowy w Orange). Dzisiaj (16.02.2018) dostałem SMSa mówiącego, że znajomy numeru nie przeniósł. Co w związku z tym? Czy nie dostaniemy obiecanego bonusu?

 

Pozdrawiam
Mateusz

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

No dobrze, też znalazłem regulamin. Nie spełniliście tego warunku:

11. Po zapisaniu do Promocji Osoba Zaproszona wskazana zgodnie z punktem 8 Regulaminu ma 30 dni na przeniesienie numeru do oferty Orange na kartę. Spełnienie tego warunku uprawnia do odebrania Bonusu przez Osobę Zapraszającą i Osobę Zaproszoną.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

A ten znajomy miał nr na kartę ? Dziwi mnie ten miesięczny okres wypowiedzenia.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

Nie, na abonament w T-Mobile.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

O ile pamiętam promocja dotyczyła ofert na kartę. W regulaminie był zapis, że znajomy musi przenieść numer do 30 dni od wysłania przez Ciebie SMSa. Możesz jeszcze dopytać na BOK, ale wg mnie nie spełniliście warunków otrzymania bonusu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

O który punkt regulaminu chodzi?

 

Bo ja znalazłem coś takiego:

„Zaproś znajomego” (dalej: „Promocja”) to promocja dostępna dla abonentów ofert na kartę w Orange z wyłączeniem abonentów korzystających z ofert Zetafon i Minutofon (dalej: „Osoby Zapraszające”), jak również dla abonentów innych sieci (z wyłączeniem nju mobile), którzy w okresie obowiązywania Promocji zostaną zaproszeni przez Osoby Zapraszające do przeniesienia numeru do oferty Orange na kartę i uprawnieni do odebrania bonusu (dalej: „Osoby Zaproszone”).

 

Z tego wynika, że ja musiałem korzystać z oferty na kartę w Orange, a zaproszony dopiero miał zacząć z niej korzystać. Nie widzę tu obostrzenia że wcześniej też miał mieć numer na kartę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

No dobrze, też znalazłem regulamin. Nie spełniliście tego warunku:

11. Po zapisaniu do Promocji Osoba Zaproszona wskazana zgodnie z punktem 8 Regulaminu ma 30 dni na przeniesienie numeru do oferty Orange na kartę. Spełnienie tego warunku uprawnia do odebrania Bonusu przez Osobę Zapraszającą i Osobę Zaproszoną.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Promocja-Zapro%C5%9B-znajomego-bonus-za-nam%C3%B3wienie-znaj... - tutaj można więcej przeczytać. Jest w załączniku również regulamin, tam w punkcie 11 "Po zapisaniu do Promocji Osoba Zaproszona wskazana zgodnie z punktem 8 Regulaminu ma 30 dni na przeniesienie numeru do oferty Orange na kartę. Spełnienie tego warunku uprawnia do odebrania Bonusu przez Osobę Zapraszającą i Osobę Zaproszoną".


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

Dziękuję w takim razie za szybką pomoc i odpowiedzi.

 

Dodam tylko, że znajomy kliknął w link promocyjny do przeniesienia numeru. Tam nie było żadnej informacji, o tym, że promocja nas nie obejmie. Dopiero po podpisaniu umowy, to sam Orange poinformował o dacie przeniesienia 31.03.2018. Znów ładnie wyglądająca promocja i kruczki drobnym drukiem. No cóż, znajomy już rozważa inne oferty.

 

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

Jeśli przeszedł do oferty prepaid, to już nie będzie miał okresów wypowiedzenia przy następnej zmianie operatora. Taki mały plus..., no i np ten:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Promocja „Zaproś znajomego” a brak przeniesienia?

@SzachMateusz  Cieszę się, że wyjaśnienie swoje wątpliwości, ma jednak jeszcze prośbę. Oznacz proszę najbardziej pomocna odpowiedź, jako rozwiązanie, to pomoże innym szybko trafić na najważniejsze informację. Bardzo szczęśliwy mężczyzna