Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 16, Komentator
  • 6
  • 5
  • 1

Problem z wysłaniem SMS i uruchomieniem pakietu.

[ Edytowane ]

Post wydzielony z temat Darmowe 5 GB na 14 dni.- Moderator Wojciech.

Wiesz może dlaczego gdy wysyłam smsa na ten numer to telefon gubi zasięg i nie wysyła wiadomości ogólnie nie mogę wysyłać smsow  na krótkie numery

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 16, Komentator
  • 6
  • 5
  • 1

[ Edytowane ]

Udało się dopiero gdy wylaczylam wszystkie uprawnienia aplikacji. W innej nie działały również smsy pewnie dlatego że odrazu nadawała im uprawnienia  Dzięki za pomoc 😊

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 40, Guru *****
  • 24917
  • 13235
  • 1133

Darmowe 5 GB na 14 dni.

Może masz zablokowane smsy na krótkie numery w aplikacji SMS? Jeśli telefon jest na Androidzie, pobierz ze sklepu inną aplikację do sms.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 16, Komentator
  • 6
  • 5
  • 1

Darmowe 5 GB na 14 dni.

Mam inna aplikacje do SMS i tam nie ma nic takiego w ustawieniach by miało blokowac

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24917
  • 13235
  • 1133

Darmowe 5 GB na 14 dni.

Przy pierwszej próbie wysłania smsa jest info. Jeśli kliknięto zablokuj, to trzeba odinstalować aplikację lub pobrać jeszcze inną. W ostateczności reset do ustawień fabrycznych ale warto wcześniej zrobić kopię danych wcześniej.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 16, Komentator
  • 6
  • 5
  • 1

Darmowe 5 GB na 14 dni.

Spróbuję na jeszcze innej aplikacji do SMS . Dzięki za pomoc 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1791
  • 3570
  • 19

Darmowe 5 GB na 14 dni.

@Andżelikanapisał(-a)

Spróbuję na jeszcze innej aplikacji do SMS . Dzięki za pomoc 

@Andżelika 

Spróbuj przełożyć kartę do innego telefonu, i wtedy wysłać sms. ( jeśli masz taką możliwość )

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1500
  • 2359
  • 46

Darmowe 5 GB na 14 dni.

@Andżelika, czy udało się zażegnać problem i wiadomości wychodzą bez problemu? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła w rozwiązaniu?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 16, Komentator
  • 6
  • 5
  • 1

[ Edytowane ]

Niestety po zainstalowaniu innej aplikacji sms nadal nie mogę wysyłać wiadomości na krótkie numery. Blokady również nie mam żadnej. Wyskakuje komunikat "proces com.android.phone został zatrzymany" 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 16, Komentator
  • 6
  • 5
  • 1

[ Edytowane ]

Udało się dopiero gdy wylaczylam wszystkie uprawnienia aplikacji. W innej nie działały również smsy pewnie dlatego że odrazu nadawała im uprawnienia  Dzięki za pomoc 😊

Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1500
  • 2359
  • 46

[ Edytowane ]

@Andżelika, jeżeli pozwolisz to oznaczę Twoją wypowiedź jako rozwiązanie, zamiast mojej. Bo w niej przekazałaś nam odpowiedź na problem. Cieszę się że pomogło Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |