Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wysłaniem SMS i uruchomieniem pakietu.

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Problem z wysłaniem SMS i uruchomieniem pakietu.

Post wydzielony z temat Darmowe 5 GB na 14 dni.- Moderator Wojciech.

 

Wiesz może dlaczego gdy wysyłam smsa na ten numer to telefon gubi zasięg i nie wysyła wiadomości ogólnie nie mogę wysyłać smsow  na krótkie numery

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Problem z wysłaniem SMS i uruchomieniem pakietu.

Udało się dopiero gdy wylaczylam wszystkie uprawnienia aplikacji. W innej nie działały również smsy pewnie dlatego że odrazu nadawała im uprawnienia  Dzięki za pomoc 😊

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowe 5 GB na 14 dni.

Może masz zablokowane smsy na krótkie numery w aplikacji SMS? Jeśli telefon jest na Androidzie, pobierz ze sklepu inną aplikację do sms.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Darmowe 5 GB na 14 dni.

Mam inna aplikacje do SMS i tam nie ma nic takiego w ustawieniach by miało blokowac


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowe 5 GB na 14 dni.

Przy pierwszej próbie wysłania smsa jest info. Jeśli kliknięto zablokuj, to trzeba odinstalować aplikację lub pobrać jeszcze inną. W ostateczności reset do ustawień fabrycznych ale warto wcześniej zrobić kopię danych wcześniej.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Darmowe 5 GB na 14 dni.

Spróbuję na jeszcze innej aplikacji do SMS . Dzięki za pomoc 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Darmowe 5 GB na 14 dni.


@Andżelikanapisał(-a)

Spróbuję na jeszcze innej aplikacji do SMS . Dzięki za pomoc 


@Andżelika 

Spróbuj przełożyć kartę do innego telefonu, i wtedy wysłać sms. ( jeśli masz taką możliwość )


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Darmowe 5 GB na 14 dni.

@Andżelika, czy udało się zażegnać problem i wiadomości wychodzą bez problemu? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła w rozwiązaniu?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Problem z wysłaniem SMS i uruchomieniem pakietu.

Niestety po zainstalowaniu innej aplikacji sms nadal nie mogę wysyłać wiadomości na krótkie numery. Blokady również nie mam żadnej. Wyskakuje komunikat "proces com.android.phone został zatrzymany" 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Problem z wysłaniem SMS i uruchomieniem pakietu.

Udało się dopiero gdy wylaczylam wszystkie uprawnienia aplikacji. W innej nie działały również smsy pewnie dlatego że odrazu nadawała im uprawnienia  Dzięki za pomoc 😊


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Problem z wysłaniem SMS i uruchomieniem pakietu.

@Andżelika, jeżeli pozwolisz to oznaczę Twoją wypowiedź jako rozwiązanie, zamiast mojej. Bo w niej przekazałaś nam odpowiedź na problem. Cieszę się że pomogło 🙂