Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z rejestracją numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Problem z rejestracją numeru

Witam.Wczoraj zakupilam starter , jednak po dokonaniu wyboru numeru telefonu nie mogłam wykonywać połączeń gdyż kazano mi zarejestrować numer,udałam się do salonu i zrobiono co trzeba ,jednak do tej pory nie otrzymałam esemesa z potwierdzeniem rejestracji numeru i nie mogę korzystać z telefonu.Jak długo może trwać rejestracja?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Problem z rejestracją numeru


taurus napisał(-a):
Witam.Wczoraj zakupilam starter , jednak po dokonaniu wyboru numeru telefonu nie mogłam wykonywać połączeń gdyż kazano mi zarejestrować numer,udałam się do salonu i zrobiono co trzeba ,jednak do tej pory nie otrzymałam esemesa z potwierdzeniem rejestracji numeru i nie mogę korzystać z telefonu.Jak długo może trwać rejestracja?

Cześć taurus,

Poczekaj do 24 godzin. Jeśli nic się nie zmieni, możesz wysłać zgłoszenie przez Mój Orange lub za darmo (z aplikacji Mój Orange) zadzwonić do Orange w celu wyjaśnienia przedłużającej się rejestracji 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z rejestracją numeru

Do 24 h.

A próbowałeś ponownie uruchomić aparat telefoniczny?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Problem z rejestracją numeru


taurus napisał(-a):
Witam.Wczoraj zakupilam starter , jednak po dokonaniu wyboru numeru telefonu nie mogłam wykonywać połączeń gdyż kazano mi zarejestrować numer,udałam się do salonu i zrobiono co trzeba ,jednak do tej pory nie otrzymałam esemesa z potwierdzeniem rejestracji numeru i nie mogę korzystać z telefonu.Jak długo może trwać rejestracja?

Cześć taurus,

Poczekaj do 24 godzin. Jeśli nic się nie zmieni, możesz wysłać zgłoszenie przez Mój Orange lub za darmo (z aplikacji Mój Orange) zadzwonić do Orange w celu wyjaśnienia przedłużającej się rejestracji 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Problem z rejestracją numeru

Dzięki,niestety nie pomogło.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Problem z rejestracją numeru

Według mnie pracownik salonu musiał coś źle wpisać. Miałem podobną sytuację. Okazało się, że została pomylona jedna cyferka w numerze.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Problem z rejestracją numeru

Potwierdzam. Dane powinny byc juz widoczne w systemie.