Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przeniesieniem numeru do Orange.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z przeniesieniem numeru do Orange.

Dziś byłem z wizytą w salonie, żeby w końcu przenieść numer z Play do Orange. Upewniłem się czy na pewno już można - no i można było (jest to kolejne podejście do przeniesienia numeru, bo wcześniej były problemy). No to Pani w salonie klik klik, wnioski do podpisu, wydała kartę i kazała czekać na SMS z potwierdzeniem przeniesienia. A przed chwilą przyszedł takowy, ale nie z potwierdzeniem przeniesienia, tylko z informacją, że obecny operator wstrzymał proces przeniesienia numeru... Znowu wizyta w salonie, czy o co chodzi? Ewentualnie da się to przez BOK załatwić?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Problem z przeniesieniem numeru do Orange.

Spytaj się jutro na czacie.

Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Problem z przeniesieniem numeru do Orange.

Albo źle zaznaczyła typ oferty u Twojego operatora np. zaznaczyła, że masz abonament a masz na kartę albo jest jakaś niezgodność danych.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2019
  • 6221
  • 69

Problem z przeniesieniem numeru do Orange.

@domekk3, jaką masz ofertę w playu? abo, mix, karta?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z przeniesieniem numeru do Orange.

MIX. Wszystkie doładowania zbite już od ponad miesiąca. Wtedy w Play mi powiedzieli, żeby odczekać 24h i mogę się przenosić. W Orange z kolei kazali wrócić do Play i przenieść się do oferty na kartę z MIXA. No i tak zrobiłem i data na migrację na karte to 26.09 (jutro), więc w salonie Pani wzięła datę przeniesienia numeru do Orange właśnie na 26.09. No ale przyszedł ten SMS, ze wniosek wstrzymany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Problem z przeniesieniem numeru do Orange.

Wstrzymany czy odrzucony?

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2019
  • 6221
  • 69

Problem z przeniesieniem numeru do Orange.

@domekk3, ech, z mixem są czasem jakieś dziwne jazdy. Z tego co pamiętam, to play może traktować mixa jako abo. A jeśli migracja na kartę playu jest na 26/09 to przeniesienie numeru z play na kartę może następić dopiero następnego dnia (system musi to przemielić w nocy).

Aczkolwiek optymalnym rozwiązaniem jest przeniesienie w trybie jednodniowym BEZ okresu wypowiedzenia. Trzeba tylko pamiętać, żeby karta w mixie miała połączenia wychodzące i wyzerować kasę na koncie (np wosp, caritas pajacyk itp).

Na twoim miejscu poczekałbym aż play przeniesie cię do prepaida i następnego dnia ponowił wniosek w salonie orange z przenosinami z karty w trybie jednodniowym.