Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniami


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z połączeniami

Ja też mamtaki problem tylko ze niewiem o co chodzi nagle nie mogłem do nikogo zadzwonić ani tez doładować konta cały czas błędny kod mmi lub błąd połączenia >:
Co robić prosze pomocy nwm czy to jakaś aplikacja czy coś jak to sprawdzic pomocy prosze

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z połączeniami

Najpierw sprawdź kartę w innym telefonie. Bardzo możliwe, że coś w telefonie, jak w tym wątku już opisane. Jak w innym będzie działać dobrze, to spróbuj przywrócić telefon do ustawień fabrycznych.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z połączeniami

U mnie ten problem występuje po raz drugi najpierw na pierwszej a teraz na drugiej karcie sim ...

Dodam że wziąłem kartę sim inną od członka rodziny  (dokładnie w orange) i z telefonem jest wszystko w porządku ale o dziwo moje karty sim nie działają . Internet tylko działa ale jak chce zadzwonić czy sprawdzić stan konta to pisze "problem z połączeniem lub błędny kod MMI" (*124*#)

Ja zarejestrowałem drugi raz karte sim w orange i znowu problem występuje od niedawna...

Ile razy muszę jeszcze kupić starter i rejestrować !!!! *_*  Nerwy mnie biorą (Nie mam kontaktu z nikim ) 

Obsługa tech. jak zwykle mnie olała i powiedzieli żebym wyłączył tel. i włączył po 5 min i powinno działać a za drugim razem gdy zadzwoniłem to pani powiedziała żebym udał się do salonu i prawdopodobnie będzie konieczna wymiana karty sim ( KOSZT 25 zł ) Dzięki za takie usługi, same nerwy i tyle ...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5459
  • 184

Problem z połączeniami

Karta członka rodziny też jest na kartę czy abonament ? Sprawdź czy nie włączyła ci się blokada prezentacji własnego numeru.

 

A te nie działające karty na innym telefonie też nie działają ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z połączeniami

Sprawdź w telefonie ustawienia od prezentacji numeru przy połączeniu wychodzącym. Wybierz ustala sieć.

Jeśli chcesz ukryć numer, przez mój Orange lub Twoje menu *100*# - wyłącz i włącz usługę CLIR (blokadę prezetacji własnego numeru).