Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie umowy ZETAFON


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy ZETAFON

Pół roku temu wygasła mi umowa na kartę Zetafon, mimo to dalej muszę płacić 35zł/m-c aby nie zblokowano mi środków na koncie. Jak pozbyć się tych zobowiązań ?

 

15 ODPOW. 15

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zakończenie umowy ZETAFON

@OlaS94, jeżeli zakończyła Ci się umowa Zetafon, aktywuj usługę Konto ważne rok, wysyłając bezpłatnego sms o treści START pod nr 8002. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy ZETAFON

Dostałam odpowiedź "Twoje zlecenie nie zostało zrealizowane. Informujemy, że usługa nie jest dostępna dla klientów w ofercie Zetafon". Inne pomysły ? 🙂 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zakończenie umowy ZETAFON

@OlaS94, jesteś pewna, że umowa Zetafon dobiegła końca? Na Mój Orange możesz sprawdzić zobowiązanie Zetafon, nawet jeżeli minęła już umowa, sprawdzisz do kiedy trwała. 

 

Edit: Możesz również wysłać sms o treści INFO pod nr 133 (koszt 20 gr), otrzymasz w odpowiedzi zwrotnej informacje o czasie trwania umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie umowy ZETAFON

Czasem bo zakończeniu zetafona jest błąd przy włączeniu rocznej ważności. Zostaje wtedy kontakt z doradcą BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy ZETAFON

Umowa była do 1 stycznia 2017 r. Może trzeba złożyć jakieś pisemne wypowiedzenie ? 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie umowy ZETAFON

Nie trzeba. To błąd

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zakończenie umowy ZETAFON

@OlaS94, w przypadku Zetafona nie trzeba składać żadnych wypowiedzeń. 

 

Być może to problem po stronie systemu, jak napisał wyżej @Piotrekk85, skontaktuj się z BOK celem wyjaśnienia sprawy. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zakończenie umowy ZETAFON

Nie jestem pewien czy to błąd. Ja nie miałem takiego problemu i już dzień po zakończonej umowie aktywowałem RWK. 

 

Czas trwania umowy można sprawdzić z poziomu Aplikacji Mobilne Mój Orange.

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie umowy ZETAFON

Bo błąd jest rzadki. Czasem po prostu po skończeniu zetafona nie wyłączy się blokada na kolidujące usługi.