Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezenty rocznicowe

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Prezenty rocznicowe

Sprawdzając na konto na Mój Orange (starym) zauważyłem jakiś dodatkowy pakiet premiowy: Promocyjny pakiet danych

Chciałem już zapytać na czacie ale najpierw sprawdziłem SMS-y:

Jestes z nami juz 3 rok. Twoj prezent od Orange to nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich+1 GB wazne do konca nastepnego dnia.

i jeszcze jeden SMS związany z rocznicą Cyklem:

Dodatkowo z okazji rocznicy dostajesz rabat 50% na usluge: 5GB + nielimitowane SMSy (do wszystkich sieci) . Wybierz pakiet i aktywuj wysylajac: PAKIET25. Rabat wazny 30 dni.

Akurat ta karta-numer jest na stałe w routerze B593s-22, który dodatkowo pełni  rolę także telefonu stacjonarnego. Aby przeczytać SMS trzeba wejść na stronę routera.

Pytanie:

Jakie są inne prezenty rocznicowe?

Drugi nr na mam już z 15 lat. Zawsze był prepaid (POP, OFnK).

Nawet go zarejestrowałem tak około 10 lat, aby przy zgubieniu odzyskać bez komplikacji.

Z imienin i urodzin zrezygnowano.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Prezenty rocznicowe

To prezent w ramach usługi Urodziny: https://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002010589,title,Urodziny,article.html

 

W dzień Twoich urodzin, imienin oraz rocznicę aktywacji startera możesz otrzymać od Orange wyjątkowy prezent - pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci + 1 GB Internetu, do wykorzystania w ciągu 24 godzin.

 

Dodatkowo, w zależności od okazji, dostaniesz od nas propozycję 50% rabatu na zakup jednego z pakietów:

 

  • Z okazji Urodzin: Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB na 31 dni.
  • Z okazji Imienin: Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich, + pakiet GB na 31 dni.
  • Z okazji Rocznicy aktywacji startera: nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci + 5 GB Internetu, na 30 dni.

 

Każdy z pakietów będzie można aktywować w ciągu 30 dni od otrzymania SMS-a z ofertą.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Prezenty rocznicowe

To prezent w ramach usługi Urodziny: https://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002010589,title,Urodziny,article.html

 

W dzień Twoich urodzin, imienin oraz rocznicę aktywacji startera możesz otrzymać od Orange wyjątkowy prezent - pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci + 1 GB Internetu, do wykorzystania w ciągu 24 godzin.

 

Dodatkowo, w zależności od okazji, dostaniesz od nas propozycję 50% rabatu na zakup jednego z pakietów:

 

  • Z okazji Urodzin: Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB na 31 dni.
  • Z okazji Imienin: Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich, + pakiet GB na 31 dni.
  • Z okazji Rocznicy aktywacji startera: nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci + 5 GB Internetu, na 30 dni.

 

Każdy z pakietów będzie można aktywować w ciągu 30 dni od otrzymania SMS-a z ofertą.