Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podwyżki cen w ofercie na kartę


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podwyżki cen w ofercie na kartę

@spiro w przypadku Go, to za wiele numerów raczej nie było aktywnych w tej taryfie. Mógł Orange poinformować o zmianach, a nie potajemnie podmienić ofertę, gdzie później zaskoczenie i kolejny zestaw tematów na NO zdziwionych klientów.

@Anonim ciekawe, czy z Twojej rodziny podawali e-maile w momencie rejestracji karty SIM w Orange. Jeśli tak, to może jeszcze dostaną informacje o zmianach.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Czy wzrośnie cena za pakiety?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Podwyżki cen w ofercie na kartę

@Ultra2020  Takie ma plany Orange tak jak w linku pisze planuje o 100 procent w góre.

O zmianie stawek za usługi w taryfach prepaid Orange Polska poinformował w komunikacie na stronie internetowej zapowiadając że zaczną one obowiązywać od 1 kwietnia 2020 r. MMS-y i SMS-y w górę o 100 procent Operator informuje, że zmienią się cenniki usług w taryfach Orange Yes, Orange One i Orange Pop w następujący sposób: Cena SMS-a w taryfach Orange Yes i Orange One wzrośnie z 15 gr do 20 gr. Cena MMS-a w taryfach Orange Yes, Orange One i Orange Pop zmieni się z 20 gr na 40 gr. Ponadto Orange Polska zapowiada, że 30 kwietnia 2020 r. w wymienionych taryfach cena połączeń krajowych do sieci komórkowych i stacjonarnych zmieni się z 30 gr/min na 32 gr/min.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orange-podnosi-ceny-w-taryfach-na-karte-wiadomosci-sms-i-mms-1...





Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podwyżki cen w ofercie na kartę

@Ultra2020 na chwilę obecną, Orange nie podaje informacji o podwyżkach cen pakietów.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Likwidacja pakietu za 9zł (120minut) jest podwyżką!

Anonim

Nie dotyczy

Podwyżki cen w ofercie na kartę

@bazooka  podwyżki pakietów nie ma, zlikwidowano stare pakiety, mało kto z nich korzystał, jak chcesz naprawdę tanio dzwonić i tylko to, to operator wirtualny, jest najlepszą opcją, wolę pakiet bez limitu za 25zl, ma wszystko co potrzebne 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Podwyżki cen w ofercie na kartę

@Anonim- kompletnie niezrozumiałym jest dla mnie po co się wypowiadasz w temacie o podwyżkach odnosząc się do kogoś, kto pisze od paru postów o oszczędnym dzwonieniu. Nie muszę pisać o sobie by zauważyć, że usunięcie pakietu (cyklicznego) 120minut jest strzałem w kolano dla tych oszczędnych. 25zł to suma, którą oczywiście wiesz, że przepłacasz - bo u wirtualnych jest taniej w tych pakietach co mają wszystko, co trzeba. Jeśli zatem trzyma Ciebie marka Orange lub nie liczysz się z drobną kasą, to po co jesteś w taryfie na kartę, wygodniej byłoby np w nju (w parze masz jeszcze taniej).
Kontroluje 6 numerów w Orange na kartę, w rodzinie. 9zł miesięcznie za 120minut w pakiecie cyklicznym, który się kumulował to był pakiet idealny (raz na jakiś czas 3minuty na stacjonarne to nie wydatek) - Te "moje numery" miały pozbierane już ponad 1000minut (więc w zasadzie nolimit), internet za doładowanie, smsów/mmsów nie wysyłają wcale więc czy nie nazwałbyś takiej oferty, że ma "wszystko co trzeba"? Obecnie pakiet 200minut/smsów to 14zł - minuty się nie kumulują...zatem co to jest jak nie "podwyżka"?.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Obecnie pakiet 200minut/smsów to 14zł - minuty się nie kumulują...zatem co to jest jak nie "podwyżka"?.

@bazooka 

Wg mnie ten pakiet powinien mieć możliwość kumulacji 🤔 i tu masz rację - to jest ewidentna podwyżka 🙄

Wszystkie porządne pakiety zostały polikwidowane. Jeden z członków mojej rodziny wykupuje ten pakiet, ale nigdy jeszcze nie wykorzystał go w całości i co ? pozostałe minuty wyfruwają z pakietu w siną dal. Tak być nie powinno...😡


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Podwyżki cen w ofercie na kartę

Podwyżki i zmiany są wszędzie. Przymierzałem się do zmiany  po likwidacji Masz Minuty, Masz SMS, ale na razie  pozostaję dopóki  nie odetnę kuponów oraz gdy pozostaje RWK,  *101*1*1#, przelew SMS oraz stary cykliczny nolimit bez MMSów ale z kumulacją.

Za wygodę trzeba dodatkowo płacić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Podwyżki cen w ofercie na kartę

A co to jest *101*1*1#, bo już się pogubiłem... 🤣