Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podnieść limit w internecie mobilnym LTE


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Podnieść limit w internecie mobilnym LTE

Pomijając już to, że nikt nie poinformował mnie, że mam jakiś limit na moim internecie LTE od orange (dzięki orange, możecie być pewni, że ta umowa będzie ostatnią, którą u was mam) a wręcz pani w salonie zarzekała się, że jest to całkowicie bezlimitowa opcja i nie będzie żadnego zwalniania prędkości po określonych gigabajtach - kłamstwo.

 

Teraz chciałbym dodać sobie transferu. Kiedyś była taka opcja, ale teraz nigdzie jej nie widzę. Jak mam to zrobić?

 

I dlaczego robicie takie głupoty, że wyłączacie stary mój orange, każecie się rejestrować na nowym, gdy chce się tam zarejestrować to wyskakuje, że trwają prace więc klikam ,,wróć" i znów wyskakuje mi okienko nakazujące zalogować się na nowym.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podnieść limit w internecie mobilnym LTE

Jaki masz internet mobilny?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Podnieść limit w internecie mobilnym LTE

Nie wiem, mobilne LTE dla domu czy jakoś tak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podnieść limit w internecie mobilnym LTE

Tu na forum nikt nie sprawdzi jaka to usługa. Dziś trwają prace modernizacyjne. Spróbuj jutro zapytać się na czacie http://orange.pl/kontakt

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Podnieść limit w internecie mobilnym LTE

Prawdopodobnie masz Internet LTE dla domu w ramach którego masz 250GB (w tym 100GB poza strefą domową).

 

Możesz uruchomić albo dodatkowy pakiet 10GB w cenie 10 zł lub w tej samej cenie możesz uruchomić usługę Bez limitu danych do 5 Mb/s.