Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pobranie opłaty za transmisję danych mimo jej wyłączenia


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Pobranie opłaty za transmisję danych mimo jej wyłączenia

tydzien temu doladowalam moj telefon na karte. Odebralam jeden sms i po kilku dniach dostalam wiadomosc, ze z konta ubylo mi 5 zl. Jak to mozliwe skoro nie dzwonilam, data i wifi mam wylaczona? Po sprawdzeniu konta zobaczylam, ze dwukrotnie miedzy 2 a 3 w nocy wykorzystane bylo 2x 10MB. Jak to mozliwe skoro data i wifi sa wylaczone?
3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Pobranie opłaty za transmisję danych mimo jej wyłączenia

Tak to możliwe, że niektóre aplikacje, pomimo wyłączonej transmisji danych i tak działają w tle - w szczegolności są to aplikacje od google.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pobranie opłaty za transmisję danych mimo jej wyłączenia

@1749j, jaki masz model telefonu?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pobranie opłaty za transmisję danych mimo jej wyłączenia


1749j napisał(-a):
tydzien temu doladowalam moj telefon na karte. Odebralam jeden sms i po kilku dniach dostalam wiadomosc, ze z konta ubylo mi 5 zl. Jak to mozliwe skoro nie dzwonilam, data i wifi mam wylaczona? Po sprawdzeniu konta zobaczylam, ze dwukrotnie miedzy 2 a 3 w nocy wykorzystane bylo 2x 10MB. Jak to mozliwe skoro data i wifi sa wylaczone?

Ta ilość danych którą podajesz @1749j, może świadczyć o aktualizacji jakiego programu a może nawet systemu - jeżeli nie masz wyłączonych zgód na automatyczną aktualizację... to niektóre programy generują ruch ... WiFi akurat ma plusy i minusy - plusem jest że zdejmie Ci ruch danych na bezkosztowy, minusem to że pożera naładowanie baterii.