Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po dezaktywacji pakietu internetowego zeżarło mi środki z konta głównego w kilka godzin

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32540
  • 37231
  • 1375

Po dezaktywacji pakietu internetowego zeżarło mi środki z konta głównego w kilka godzin

Jeśli nie rozłączyłeś internetu, to normalne.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Po dezaktywacji pakietu internetowego zeżarło mi środki z konta głównego w kilka godzin

Wydaje mi się, że mogę się przyczepić jeszcze do tego, że aktywowałem pakiet 21.12.2017 o godzinie 21:00, a został on dezaktywowany 1.01.2018 o godzinie 8:00 zamiast 31.12.2017 o godzinie 21:00.

Przypuszczam, że jakbym otrzymał smsa z informacją o dezaktywacji 31.12.2017 o 21:00 miałbym większe szanse zareagować i wyłączyć transmisje danych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32540
  • 37231
  • 1375

Po dezaktywacji pakietu internetowego zeżarło mi środki z konta głównego w kilka godzin

Nie. Pakiet oznaczony w dniach kończy się z upływem dnia. Pakiet został aktywowany 21.12.2017 o godzinie 21:00, więc powinien być wyłączony o 31.12.2017 o 23:59:59. Jednak technicznie Orange wyłącza to nie co później. Smsy w nocy nie są wysyłane, info dociera rano. Regulamin usługi nie deklaruje otrzymania smsa w tym wypadku (i kiedy).

Skontaktuj się z BOK - czasem są możliwości polubownego załatwienia sprawy i np. anulowania utraty części środków.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Po dezaktywacji pakietu internetowego zeżarło mi środki z konta głównego w kilka godzin

Dzięki za info. Czyli generalnie miałem pecha, że w moim przypadku dezaktywacja miała miejsce akurat w noworoczny poranek:) Skontaktuję się z BOK i postaram się coś odzyskać.


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11538
  • 150

Po dezaktywacji pakietu internetowego zeżarło mi środki z konta głównego w kilka godzin

@tommek

na koniec jeszcze mała sugestia 😉

Fajnie jak podziękujesz, oznaczając najbardziej przydatny post. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.