Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia oczekujące


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Połączenia oczekujące

We wszystkich sieciach można spotkać się z usługą połączenia oczekujące, dzięki której inne osoby dzwoniące do nas mogą się z nami połączyć, gdy akurat prowadzimy rozmowę. Niestety w Orange usługa ta jest tylko dostępna dla klientów abonamentowych, klienci korzystający z kart przedpłaconych zostali pomicięci. Inne sieci posiadają do usługę dla wszystkich klientów bez wyjątków. Według mnie w dobie rozwoju telefonii komórkowej usługa dla klientów Orange powinna być powszechnie dostępna dla wszystkich użytkowników. Jak sądzicie, czy Orange dobrze robi stosując taką praktykę co do tej usługi?

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Połączenia oczekujące

Nie wszystkie sieci to mają w Polsce dla prepaidów. Wg mnie usługa ma znikome zastosowanie, w Orange jest podoba usługa Ktoś Dzwonił.
Ale podejrzewam, że dla Ciebie jest ważna.
Może ktoś z Orange przekaże sugestię wyżej.
Anonim

Nie dotyczy

Połączenia oczekujące

@przemek5994 ciekawe pytanie. Ale myślę że zainteresowanie tą usługą jest znikome.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Połączenia oczekujące

Niestety, tej usługi nie ma w ofercie na kartę, i przez długi czas, właśnie to mnie wzbraniało przed przejściem tu od pewnego konkurenta, który ma komplet usług podstawowych.

Byłoby bardzo fajnie, gdyby wprowadzili to w ofercie na kartę, bo są to bardzo przydatne usługi. Przynajmniej oczekujące i związane z nim zawieszanie połaczeń.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Połączenia oczekujące

Cóż, racja znikome, lecz wszytko to dlatego, że usługa poprostu jest niedostępna. Takie jest moje zdanie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Połączenia oczekujące

A teraz ciekawostka. Gdy jest włączone VoLTE (Galaxy S8) w Orange FnK to działają połączenia oczekujące - pomimo, że w ustawieniach nie da się ich włączyć lub wyłączyć. Ciekawe czy to błąd czy jakieś testy usługi?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia oczekujące

Ja od początku przejścia do Orange nie umie uruchomić połączeń oczekujących, 5 razy juz zgłaszałem sprawe do nich i nic. Telefon Xperia XZ. Spróbuje włączyć VoLTE może zadziała bo na konsultantów nie ma co liczyć.

 

Niestety też nie pomogło dalej to samo ;(


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Połączenia oczekujące

@ponit: masz ofertę na kartę czy na abonament?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Połączenia oczekujące

Abonament 


Piotrekk85 napisał(-a):
@ponit: masz ofertę na kartę czy na abonament?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Połączenia oczekujące

To połączenie oczekujące trzeba zwykle włączyć w telefonie. Jaki masz komunikat przy próbie włączenia?