Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia oczekujące


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Połączenia oczekujące

Witam. Jestem w Orange na kartę i posiadałem huawei p8 i p10 na których miałem połączenia oczekujące  Teraz jak przesiadlem się na p20 nie mogę włączyć  Pokazuje się komunikat slab sieci lub karty sim. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi że na kartę ta usługa nie działa. Ale mam Orange od 2 lat i było ok. Da się to jakoś naprawić ?? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Połączenia oczekujące

Na niektórych modelach korzystając z volte lub vowifi mogło zdarzyć że udała się aktywacja. Ale na dziś to trudne.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Połączenia oczekujące

No to szkoda że nie ma opcji aktywacji. Lub nawet wykupienia jakiegoś pakietu z tą usługą. A myślałem że w tych czasach takie połączenia oczekujące to normalna sprawa m dzięki za odp


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Połączenia oczekujące

Dla mnie to wazna usluga, zastanawiam sie nad przejsciem do kogos innego, bo mam kilkoro znajomych i czasem czekam na jeden, dwa telefony, musze porozmawiac w tym czasie z innym...to wazna usluga i moze odstraszyc potencjalnych i stalych klientow. Jestem w orange od lat, ale na kartę, poniewaz chce byc w porzadku wobec uslugodawcy, jezeli nie mam dzis pieniedzy, to nie dzwonię. Raz chcialam wziac abonament i nowy telefon-przyslano mi nie ten telefon, wylaczenie abonamentu mnie kosztowalo duzo czasu, zwrot telefonu itd., bo upatrzonych telefonow juz nie bylo...wole karte i wlasny telefon.Kolezanki maja telefony w innych sieciach i maja ta usluge przy platnosciach na karte, wiec moze orange sie szybko zreflektuje. To niepotrzebne dyskriminowanie, zamiast przejsc na abonament łatwiej zmienic operatora i po klopocie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Połączenia oczekujące

Jak widac, orange probuje wymusic przejscie na abonament, a wymusza calkiem co innego. Maja nadzieję, ze zwyciezy lojalnosc wobec operatora? 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Połączenia oczekujące

Dokładnie nawet jak by była opcja pakietu np za rok. Nie wiem co zależy operatorowi na tej usłudze. Moja żona ma na kartę i ta usługa u niej działa też tak miałem przed zmianą telefonu. A teraz nagle każdy twierdzi że nie ma takiej usługi.