Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

Kupowalem pakiet za 35zl tj. Darmowe minuty, smsy, internet 10gb na miesiąc, bylo ok. Od nowego roku obniżono cene uskugi do 25zl, fajnie szkoda tylko ze kosztem komplikacji. W styczniu oraz teraz w marcu orange zablokowali mi środki na koncie Itp. Pytam jakim cudem? Czytałem juz o podobnych przypadkach ze to niby przez awarie...no ale przepraszam z jakiej racji mam za nią płacić ja... czy ktos moze cos z tym zrobić? Orange blokuje mi konto, zawiesza możliwość wykonywania połączeń za opłacone usługi, no cholera...ani sie z nikim skontaktowac...to przestało bys śmieszne. Czekam tydzien, po czym zmieniam tę dziadowską sieć.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

To ma znaczenie. Aby mieć i korzystać z pakietu musisz mieć ważny numer. Jeśli masz Orange free na kartę i robisz doładowanie za trzy razy po 10 zł, to masz 5 dni na wykorzystanie środków i 10 na odbieranie połączeń - tabelka tu https://doladowania.orange.pl
Przez co kasuje się numer i pakiety.

Jeśli nie masz innych promocji, włącz sobie konto ważne rok - sms START na 8002 - musisz mieć ważny numer (aktywacja przu stażu w ofercie na kartę powyżej 3 miesięcy za free, poniżej 3 zł).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

A jaką masz taryfę i jakimi kwotami doładowujesz?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

Orange free. Doladowuje za jakies 30zl. Pakiet wykupiony wszystko ok, niby na miesiac a po tygodniu atakuja mnie smsami zeby doladowac konto bo wylacza usluge. Kpiny.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

A robisz to jedynym doładowaniem za 30 zł? Czy trzy razy po 10 zł lub 6 razy po 5 zł?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

A jakie to ma znaczenie. Pakiet jest cykliczny. Przed koncem waznosci uslugi doladowuje za 30zl. W dniu odnowienia pakietu, srodki z konta głównego zostają pobrane, pakiet prawidlowo aktywowany ponownie. W odpowiedzi zwrotnej otrzymuje smsa o tym ze jego ważnośc to 30 dni. A po dniach 6 bombarduja mnie smsami i oczekują kolejnych pieniedzy.. zlodziejstwo w.bialy dzien. Odcinaja.mnie od swiata i człowiek sie fatyguje ze swojej strony kontaktowac przez jakieś czaty ktore sa rozlaczane,
,bo przez infolinie olewka calkowita.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

To ma znaczenie. Aby mieć i korzystać z pakietu musisz mieć ważny numer. Jeśli masz Orange free na kartę i robisz doładowanie za trzy razy po 10 zł, to masz 5 dni na wykorzystanie środków i 10 na odbieranie połączeń - tabelka tu https://doladowania.orange.pl
Przez co kasuje się numer i pakiety.

Jeśli nie masz innych promocji, włącz sobie konto ważne rok - sms START na 8002 - musisz mieć ważny numer (aktywacja przu stażu w ofercie na kartę powyżej 3 miesięcy za free, poniżej 3 zł).

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

Rozwiązanie dla Ciebie - Konto Ważne Rok.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

To absurd ale ok, dzieki za pomoc 😉

P.S wszystko fajnie ale żeby w dzisiejszych czasach (gdy numery sa rejestrowane itp) istniało określenie "ważność konta" heh...bez komentarza.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

@Hpest, ustaw ważność na rok i będzie sobie spokojnie pakiet działał. Wszystkie sieci mają ważność konta. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet wykupiony na miesiąc a po tygodniu zablokowanie konta

To nie jest żaden absurd.

Rejestrowanie numerów wprowadzono administracyjnie (ustawa) pod kątem bezpieczeństwa państwa  natomiast ważność konta wynika z aspektu biznesowego/finansowego i istniała już wcześniej, przed wprowadzeniem ww. ustawy. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego...