Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet na rozmowy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pakiet na rozmowy

Jeśli rząd zabierze wszystkie fixy do Exatela, to może to się ziści.

Przypominam wątek https://nasz.orange.pl/t5/Inna-oferta/Koniec-POTS/td-p/16445

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Pakiet na rozmowy

@Piotrekk85 piszesz  że wszystkim rosną koszty i ceny utrzymania , (szkoda tylko , że nie zauważyłeś też seniorów)  dlatego Orange systematycznie likwiduje różne pakiety .  Ale dlaczego przy przejściu  i przyjęciu , nowych klientów Orange kusi  nowymi  ofertami pakietami , promocjami, GB internetu i wtedy :

1) Nie rosną koszty usługi , 2) Inflacja nie robi swoje , 3) Nie rosną ceny utrzymania ?

I kto pokrywa te koszty migracji klientów ?

Pokaż szczegóły
  Skąd masz między innymi informacje o obniżeniu stawek w wakacje tego roku  itp. ?Orange dba lepiej o pozyskiwanych nowych klientów , jak o swoich obecnych klientów !!! 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pakiet na rozmowy

Bo we flex doradca obsługuje kilku klientów jednocześnie. W Orange głosowo tylko jedną osobę. Poza tym flex jest pozbawiony kosztów windykacji czy marż sprzedawców za doładowanie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6234
  • 69

Pakiet na rozmowy

@jan1 jak widziałem listę pakietów które będą likwidowane to też mi się zrobiło ciepło, ale na szczęście został oszczędzony pakiet 100/200. W tym pakiecie mamy 100 minut + 100 sms na tydzien za 4 pln, albo 200 minut + 200 sms na miesiąc (jednorazowo lub cyklicznie) za 14 pln. Aczkolwiek docelowo myślę nad rodziną we flexie bo tam za złotówkę więcej jest pełny nolimit z mmsami.