Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Sprawdź kodem *110*34# czy pakiet na pewno jest aktywny. Jeśli tak, a pobiera opłaty za SMS-y do polskich sieci, gdy jesteś w Polsce, wejdź na czata po zalogowaniu się do konta w Mój orange jutro od 7 do 21:30, a zajmiemy się tą sprawą 🙂

 

Jeśli jesteś poza Polską, ale w UE/EEA, pamiętaj, że za SMS-y pomimo aktywnego pakietu naliczane będą opłaty zgodnie z SMS-em, którzy otrzymałeś (1 gr lub 5 gr w ramach polityki uczciwego korzystania).

Pakiet nie obejmuje SMS-ów:

  • na numery skrócone
  • na numery zagraniczne

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Właśnie sprawdzałam kilkakrotnie i było, że pakiet jest włączony, a jak chce wysłać wiadomość to nie mogę, bo pokazuje, że błąd, bo na koncie nie mam, a zrobiłam sobie ten pakiet. W środku dnia jeszcze mogłam wysyłać wiadomości teraz pisałam z koleżanką i było, że z konta Mi pobierało i, że mam puste konto. Naprawcie to. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Doladowalam sobie konto no i też za doładowanie dostałam bonus internetowy 11gb i wcale nie działa, sms bez limitu do wszystkich za 10 zł zrobiłam, i z konta Mi pozeralo i też nie działa. Proszę coś z tym zrobic. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Na Nasz orange nie mamy dostępu do twojego konta aby to zweryfikować i naprawić. Wejdź na czata jutro od 7 do 21:30,a postaramy się od ręki pomoc 🙂